Aantal bezoekers online 1554
Zandstraat  73,3901CK Veenendaal

Zandstraat 73

3901CK Veenendaal

110 m2 /
Vraagprijs € 350.000,-
Burgland Makelaars Veenendaal B.V.

SENIOREN OPGELET! In het kleinschalige appartementencomplex Frans van Nijenrode Staete ligt op de 2e woonlaag dit comfortabele 3-kamer appartement.

Met een woonoppervlakte van ca. 110 m2 is dit interessante appartement royaal van opzet. Verder maakt de veelheid aan (hoge)ramen de living, samen met het leuke en levendige uitzicht op de Weverij en de Zandstraat, tot een uitermate prettige ruimte om te verblijven. Door de Z-vormige indeling van de living is er een apart zit- en eetgedeelte ontstaan wat in de praktijk uitermate praktisch is. De half-open keuken heeft een hoekopgestelde keukeninrichting in een lichte en neutrale kleur en is voorzien van diverse inbouwapparatuur. Aan de galerijzijde liggen 2 goede slaapkamers en verder is er verzorgd en neutraal sanitair. In het afgesloten souterrain is een eigen parkeerplaats gelegen. Verder is hier ook de privé berging aanwezig.

Vanwege de ligging aan de rand van het centrum zijn alle voorzieningen lopend eenvoudig en snel te bereiken. Zoals u van een centrum locatie mag verwachten is daarnaast een NS-station en een bushalte op korte afstand gelegen evenals uitvalswegen. In welke wijk van Veenendaal uw familie, vrienden of bekenden dan ook wonen, u bent er altijd snel!

Begane grond: Afgesloten entree met videofooninstallatie, brievenbussen, trappenhuis, liftinstallatie en toegang tot het afgesloten souterrain alwaar de privé parkeerplaats en eigen berging.

2e woonlaag: Via de entree bereiken we de hal van dit appartement. Een deur aan het einde van deze hal geeft toegang tot de fijne living. Door de indeling van de living is er een aparte eethoek en een zitgedeelte aan de voorzijde met een leuk en levendig uitzicht op de Weverij en de Zandstraat. Hier is altijd wel iets te zien! Een schuifpui geeft toegang tot de loggia van circa 10 m2. Niet alleen op een prachtige zomerdag, maar ook in het voor- of najaar is het hier aangenaam toeven. De half-open keuken heeft een hoekopgestelde keukeninrichting in een lichte, neutrale kleur die is voorzien van een keramische kookplaat, afzuigkap, combi-magnetron, koelkast, vriezer en een vaatwasser. Weer terug in de gang zien we als eerste een deur naar de badkamer. Deze badkamer is geheel betegeld met een vanille-kleurige tegel en heeft verder een inloopdouche, een wastafel in een meublement, een toilet en een design radiator. Tegenover de badkamer is het toilet met een fonteintje en de technische ruimte gelegen. In deze technische ruimte bevindt zich de wasmachineaansluiting, de CV-opstelling (2020) en de WTW-installatie. Aan de galerijzijde liggen twee slaapkamers met een goede oppervlakte.

Overig:

De bijdrage aan de VvE bedraagt € 143,-- per maand;

Oplevering in overleg, kan spoedig;

110 m2
2005
315 m3