Aantal bezoekers online 1043
Kladdewortel  24,3453VL De meern

Kladdewortel 24

3453VL De meern

98 m2 / 143 m2
Vraagprijs € 325.000,-
Hollands Best Makelaars & Taxateurs

Op zoek naar een moderne en goed afgewerkte woning die je zo kunt betrekken? Dan is deze goed onderhouden woning met aanbouw aan de achterzijde, ruime woonkamer, moderne en complete eetkeuken, trendy badkamer, drie slaapkamers, vide, bergvliering, diepe achtertuin met houten berging en achterom, wellicht jouw woning!

Wat heeft deze instapklare woning te bieden?
- De woning is zeer modern van afwerking en goed onderhouden.
- Aanbouw over de volle breedte aan de achterzijde.
- De begane grondvloer is in november 2019 voorzien van vloerverwarming en een moderne laminaatvloer.
- De woonkamer heeft een royale provisiekast en openslaande deuren naar de tuin.
- Gezellige eetkamer aan de voorzijde.
- De keuken (2013) is modern en strak en voorzien van vaatwasser, quooker (vernieuwd in 2018), 5-pits gaskookplaat,
recirculatie afzuigkap, grote koelkast en vriezer (4 laden).
- De moderne badkamer (2009) is voorzien van ruime inloopdouche met glazen wand, modern wastafelmeubel,
tweede toilet en design radiator.
- Drie slaapkamers waarvan één voorzien van vide en één voorzien vanbergvliering.
- De ramen van twee kamers en de badkamer zijn voorzien van horren.
- Bergkasten met opstelplaats wasmachine en droger en CV-ketel.
- Ruime en zeer verzorgde zonnige achtertuin met houten berging en achterom.
- De tuin ligt op het oosten maar door de diepte van 14 meter kun je volop van de zon genieten.
- De beplanting is niet alleen erg mooi maar geeft ook veel privacy!
- Opbouw is mogelijk en een recente offerte hiervoor is aanwezig.

Ligging
De woning ligt in een rustige straat nabij het prachtige Veldhuizerpark waar je heerlijk kunt wandelen/joggen. Daarnaast zit je vlakbij het onlangs nieuw ingerichte De Milan Viscontilaan park. Het voordeel van dit gedeelte van de wijk is dat er weinig verkeer komt, waardoor je enerzijds heerlijk rustig woont en anderzijds heel snel de Veldhuizerweg, de rondweg naar de snelwegen A12/A27 en A2, bereikt. Voor boodschappen kun je terecht bij het nabijgelegen winkelcentrum
De Veldhof waar naast de supermarkt, onder andere een gezondheidscentrum, snackbar, fietsenwinkel, bloemist en kapsalon zijn gevestigd. De wijk is kindvriendelijk ingericht, zo zijn er diverse speeltuinen en de speelstraten maken het mogelijk veilig naar de scholen, kinderdagverblijven te lopen.
Op sportief gebied kom je in nabije omgeving ook volledig aan je trekken, er zijn diverse sportscholen, tennisbanen, hockey- en voetbalvelden en er is een zwembad. Natuurlijk zijn er ook diverse restaurantjes in de nabije omgeving en niet te vergeten het welbekende Maximapark waar regelmatig iets wordt georganiseerd. Het openbaar vervoer is ook bijzonder goed geregeld en hierdoor zijn het oude en nieuwe centrum van Utrecht en omliggende wijken/dorpen goed bereikbaar.

Onze makelaar die zelf ook in deze wijk woont, vertelt je graag meer tijdens een uitgebreide rondleiding!

Entree, hal, garderobe, meterkast, trapopgang en toegang naar de woonkamer. Aan de voorzijde ligt de moderne eetkeuken waar je gezellig kunt tafelen. De keuken (hoogglans wit) is voorzien van 5-pits gaskookplaat, recirculatie-afzuigkap, vaatwasser, grote koelkast en vriezer met 4 laden. Verder is er nog een provisiekast(trapkast), ideaal voor extra voorraad. De woonkamer is aan de achterzijde over de volle breedte uitgebouwd en heeft openslaande deuren naar de tuin.

Ruime overloop met twee bergkasten waarin de wasmachine, droger en de CV-ketel zijn gesitueerd.
De verdieping is verdeeld met twee slaapkamers aan de voorzijde waarvan de grootste is voorzien van een vide over de breedte. De andere kamer heeft een bergvliering. Aan de achterzijde liggen de derde slaapkamer en de badkamer, betegeld in moderne tinten (grijs/wit) en uitgerust met een royale inloopdouche met glazen wand, wastafelmeubel, tweede toilet en een design radiator.

De tuin, 14 meter diep en 5 meter breed, is sfeervol ingericht met prachtige beplanting, struiken en bomen, waardoor je veel privacy hebt. Achterin is de houten berging en er is een achterom. Door de diepte van de tuin kun je hier ondanks de ligging op het oosten toch lekker van de zon genieten.

-Bouwjaar 2001
- Perceelgrootte 143 m2
- Woonoppervlakte 98 m2
-De woning is volledig geïsoleerd
-De CV-ketel (2010), merk Intergas, heeft de laatste servicebeurt gehad in december 2019
- De slimme thermostaat van Google maakt het wonen extra comfortabel en is kostenbesparend (ter overname).
-De woning is in juni 2020 geschilderd aan de buitenzijde
-De woonkamer, keukenmuur en de trap zijn in 2019 geschilderd
-In 2019 zijn de keuken en badkamer opnieuw gekit
-De vloerbedekking op de overloop is gelegd in 2019
-Twee slaapkamers en de badkamer zijn voorzien van horren
-In 2020 zijn nieuwe schuttingen geplaatst
-Oplevering medio december 2020.

98 m2
143 m2
2001
351 m3