Aantal bezoekers online 1171
Oude Groenestraat  6246,6678MB Oosterhout

Oude Groenestraat 6246

6678MB Oosterhout

78 m2 / 260 m2
Vraagprijs € 262.000,-
HETWoonhart

EEN PLAATJE OP RÉSIDENCE TERGOUW
Een zeer nette, goed onderhouden, vrijstaande bungalow gelegen aan de voet van de Waaldijk en op zeer korte afstand van Nijmegen Centrum! Uniek in zijn soort met kwalitatieve afwerkingen, volledige isolatie, heerlijke ligging en riant aangelegde tuin met verhogingen, terrassen en ruime berging. Woning is zo te betrekken! Heerlijk ontspannen en een groenrijke vrijheid op uw eigen perceel. En misschien wel het belangrijkste, u kunt hier PERMANENT wonen!

Wonen op dit park is wonen in een bosrijk gebied, op loopafstand van de uiterwaarden en de Waal. Op 15 minuten fietsen van het centrum van Nijmegen; de stad met een bruisende energie, leuke winkels, straatjes en activiteiten. Een fijn binnen/buiten leven , wonen en genieten te midden van natuur. Gelegen in een waterrijke en groene omgeving waar u goedkoop kunt wonen. Het park is direct gelegen aan Nijmegen-Noord waar u allerlei faciliteiten als supermarkten, medische voorzieningen, scholen en sportverenigingen kunt vinden. Via de nieuwe stadsbrug is Nijmegen met de auto zeer snel te bereiken.

BINNENKOMST
Deze vrijstaande woning is zeer goed onderhouden en uitermate kwalitatief afgewerkt, zo zien we ze maar weinig! Daarnaast is deze heerlijk gelegen op een ruim perceel van maar liefst 260 m², en op een keurig onderhouden park met de Waal in de achtertuin. Wonen in rust, natuur en een bosrijk gebied. Deze woning is in 2014 nieuw opgebouwd en in 2019/2020 volledig verbouwd/gerenoveerd. Wanneer u hier de poort binnen loopt ervaart u direct een walhalla van rust. Je kunt de weg vervolgen via paden en groen, naar de ingang van het chalet of direct naar het verhoogde terras aan de achterzijde afgewerkt met tegelwerk en een terrasoverkapping voorzien van schaduwdoeken. Het buitenleven bij deze woning ademt sfeer, kwaliteit maar bovenal rust en privacy. Naast het groen en het terras vinden we buiten ook een ruime berging die in dezelfde stijl als de woning is opgebouwd met hieraan een overkapping waar ruimte genoeg is voor een aantal fietsen of andere opslag.

Nu het buitenleven bij deze vrijstaande woning volop in de aandacht heeft gestaan zullen we je nog versteld doen staan van de prachtige binnenzijde. Via een verhoging aan de voorzijde treffen we de entree van de woning. Bij binnenkomst van de woning valt direct het goede onderhoud en de strakke afwerking in het oog. Het lichte laminaat, die door de gehele woning is gelegd, de strakke wanden en plafonds, houten kozijnen met dubbele beglazing, de openslaande deuren in de woonkamer en de moderne keuken en badkamer. Allemaal elementen die deze hardhouten chalet zo speciaal maken!
We komen binnen in de hal die overloopt in de gang die direct alle leefruimtes met elkaar verbindt. In de hal zijn de wasmachine aansluiting en de cv ketel netjes weg gewerkt.
Aan de achterzijde van de woning vinden we maar liefst 3! slaapkamers, en nog ruim ook. Alle slaapkamers hebben voldoende ruimte voor een bed en (kleding)kast, zijn voorzien van raampartijen en tevens modern afgewerkt met sfeervolle kleurencombinaties. De master bedroom is circa 12 m² groot inclusief een zeer handige, maar met name prachtig gerealiseerde, inbouwkast, afgesloten via een schuifwand. Een heerlijk rustige plek van het huis waar de optimale ontspanning te vinden is.

Als we verder lopen richting woongedeelte vinden we de zeer moderne badkamer waarin het werkelijk aan niets ontbreekt. Waar deze ruimte bovenal heel praktisch is ingericht, vinden we hier ook een ontzettend ontspannen gevoel en luxe uitstraling. Een ruime inloopdouche met schermen, ligbad, wasmeubel en behendige designradiator. De grijze vloer- en wandtegel verzorgen een enorme rust in deze sanitaire ruimte. Fijn detail is dat het toilet met fonteintje separaat is gerealiseerd zodat uw bezoek niet altijd de badkamer op hoeft. Het toilet is ook modern opgesteld.

WOONGEDEELTE
Als we verder doorlopen komen we in de ruime woonkamer met open keuken en tevens de "eye catchers" van deze woning. Het woongedeelte is een heerlijke lichte ruimte met veel raampartijen. Je zal hier veel licht ervaren, mede door de openslaande deuren welke toegang bieden tot het verhoogde terras. Vanuit hier kan buiten naar binnen worden gehaald en is er een heerlijk uitzicht op de tuin en het terras. Verder biedt de woonkamer voldoende ruimte voor een zithoek en eventuele buffetkast. De woonkamer is op een speelse wijze afgescheiden van de open keuken die in een L-opstelling is gerealiseerd. De moderne keuken met industriële grepen biedt meer dan voldoende inbouwapparatuur als een 4 pits gasfornuis met afzuigkap, koelkast, spoelbak en een vaatwasser. De keuken is afgewerkt met een kunststof aanrechtblad. De ruime lades, het soft close systeem en het sfeervolle gebruik van kleuren en tegeltjes maken deze helemaal af! Verrassend aan deze ruimte is dat er met gemak een eettafel geplaatst kan worden.

Als je op zoek bent naar kwaliteit en naar een woning waar je daadwerkelijk niets meer aan hoeft te doen, nodigen wij je uit om hier te komen kijken! Alles is aangepakt en van de beste kwaliteit voorzien. Zo is de woning, gemaakt van hardhout altijd goed onderhouden en in 2014 opnieuw opgebouwd. In 2019/2020 is de woning volledig verbouwd/gerenoveerd waarbij onder andere het gehele dak is vernieuwd. De woning is voorzien van dubbele beglazing, vloerisolatie, gevelisolatie en dakisolatie. Een heerlijk binnen/buiten gevoel met heerlijke ligging, geheel gelijkvloers en meer dan geschikt om in alle rust, privacy en vrijheid te kunnen leven.

LOCATIE
Wonen op dit park is wonen in een bosrijk gebied, direct aan Nijmegen-Noord waar alle nodige faciliteiten als winkels, scholen, medische voorzieningen, sportverenigingen, etc. te vinden zijn. Op fietsafstand vinden we ook het natuur- en recreatiegebied De Waaijer waarbij de Lentse Plas inmiddels ook een officiële zwemlocatie is. Ietwat verder vinden we de welbekende Nevengeul, welke tussen 2013 en 2015 is aangelegd om bij hoog water in de Waal meer water op te vangen in de geul. Hierdoor is De Spiegelwaal ontstaan. Een heerlijk water welke bijzonder geschikt is voor watersporten als kanovaren, roeien, windsurfen en zeilen. Uiteraard ook heerlijk om te zwemmen.

Nijmegen centrum is circa 15 minuten fietsen van u verwijderd; de stad met een bruisende energie, leuke winkels, straatjes en activiteiten. Goedkoop wonen, direct aan de stad, midden in de natuur, in een waterrijke en groene omgeving. Te voet wandelt u heerlijk naar de Waal waar u kunt genieten van de Waalstrandjes en Uiterwaarden.

RESIDENCE TERGOUW
Op Résidence Tergouw zijn er parkkosten van toepassing. De parkkosten bedragen ca. € 1.900,- incl. btw per jaar. Dit bestaat uit de beheervergoeding, bijdrage slagboom en verwijdering huisvuil. De eenmalige instapvergoeding (entree) op het park bedraagt ca. € 2.500,- excl. btw.

BIJZONDERHEDEN
Het gehele jaar door landelijk wonen en genieten van de Gelderse natuur? Een woning kopen met een PERMANENTE woonbestemming? In een prachtige omgeving waar ieder seizoen iets te beleven valt? Dan is dit uw droombestemming! Gelegen in een groene en waterrijke omgeving, tussen Arnhem en Nijmegen, en ideaal voor rustzoekers. Verder zijn de volgende bijzonderheden bij deze woning te benoemen:

- kwalitatief en zeer goed onderhouden woning
- volledig geïsoleerd
- geheel uitgevoerd in hardhout
- terrasoverkapping
- gehele dak vernieuwd in 2020
- recent geschilderd voorjaar 2020
- openslaande deuren woonkamer
- permanente bewoning toegestaan
- voldoet aan BOUWBESLUIT
- direct ligging nabij de Waal
- nabij alle voorzieningen van Nijmegen Noord
- op korte afstand van centrum Nijmegen
- natuurpark de Waaijer en zwemlocatie Lente Plas om de hoek

78 m2
260 m2
2014
222 m3