Aantal bezoekers online 260
Wanmolen  19,6641XL Beuningen gld

Wanmolen 19

6641XL Beuningen gld

143 m2 / 168 m2
Vraagprijs € 275.000,-
HETWoonhart

KEURIGE WONING IN GROENRIJK BEUNINGEN
Deze instapklare, bijzonder mooie tussenwoning te Beuningen laat niets te wensen over! Uniek in zijn soort en zonder enig vergelijkbaar aanbod in de buurt is dit uw kans. De ruimtes zijn verrassend en de afwerking optimaal!
Een prachtige woning met ruime benedenverdieping, maar liefst 5! slaapkamers, dakkapellen, diepe tuin en parkeergelegenheid op eigen terrein. De woning is kwalitatief afgewerkt met o.a. een elektrisch rolluik, deels
kunststof kozijnen met HR++ beglazing, moderne keuken van 3 jaar oud, uitbouw op de verdieping en nog veel meer wat u zelf kunt komen bekijken.

De woning ligt in een rustige en waterrijke omgeving. Op loopafstand vindt u diverse scholen, speeltuinen, een huisartsenpraktijk en een zwembad. Beuningen beschikt over een uitgebreid winkelcentrum met diverse restaurantjes/terrasjes en heeft alle denkbare voorzieningen.
De belangrijkste uitvalswegen zijn de A50 en de A73. Het centrum van Nijmegen ligt binnen handbereik. De groene omgeving biedt uiteenlopende ontspanningsmogelijkheden, zoals een fietstocht door weids polderlandschap en een wandeling langs de Waal.

BINNENKOMST
Wanneer u aankomt bij deze woning kunt u de auto parkeren onder de overkapping aan de voorzijde van het huis. Hier vinden we ook gelijk de stenen berging die handig is voor het bergen van fietsen en/of ander opstal. Bij het binnen treden van de woning treft u direct de warme
sfeer en het uitstekende afwerkingsniveau van deze woning. De gehele woning is voorzien van hoge plafonds waardoor u een royale leefruimte zult ervaren. In de hal vindt u de meterkast met moderne meters (7 groepen, 2 aardlekschakelaars), garderobe, kruipruimte en een ruim toilet met fonteintje.

HEERLIJK WONEN
Middels een prachtige tussendeur, met grotendeels glas, is de hal van het leefgedeelte gescheiden. Door het glas ontstaat hier een mooie eenheid met veel lichtinval in beide ruimtes. Deze "eyecatcher" van de woning bestaat uit twee gedeeltes namelijk een eet- en woongedeelte, welke middels en suite deuren van elkaar zijn gescheiden. Dit is perfect om samen en toch apart van elkaar van deze verdieping te genieten. Fantastisch aspect binnen dit ideale gezinshuis!
Het eetgedeelte met moderne, open keuken is afgewerkt met een antraciet plavuizen vloer en kan met recht een "woonkeuken" genoemd worden. Voldoende ruimte voor een grote eettafel voor het hele gezin met een zicht op de diepe achtertuin. Er is bij deze woning gekozen voor duidelijke ruimtes die logisch in elkaar overlopen, waardoor de benedenverdieping heel open en gezellig is geworden. Alles heeft een functie en een bepaalde knusheid.

MODERNE KEUKEN
Ook de 3 jaar oude keuken is een eyecatcher! Gekozen is voor een rechte opstelling met kastenwand aan de andere zijde in een sfeervolle en strakke wit/grijs kleurstelling wat mooi tot zijn recht komt door de directe lichtinval van licht. De keuken is ingericht met een 5 pits inductie kookplaat inclusief warmhoudplaat, combi oven, koel/vriescombinatie, vaatwasser en spoelbak. Allen van het merk Siemens. Fraai detail is de ingebouwde afzuigkap, kunststof blad met betonlook en spatrand, het welbekende soft-close systeem, greeploze laden en kasten en inbouwspots. De muur in de keuken is afgewerkt met afwasbare verf.

WOONKAMER
Door de en suite verbinding met de woon/zitkamer en de uitbouw aan de achterzijde is de living een opvallende ruimte in deze woning. Dit gedeelte is aan de achterzijde gelegen en opvallend licht dankzij de glazen pui. De afwerking is modern met strakke wanden en een eiken vloer met white wash. De schuifpui geeft toegang tot de mooie achtertuin welke heerlijk is gelegen. Een prachtige combinatie van kleuren en veel lichtinval middels de glazen pui maken de benedenverdieping een ruimte met veel comfort!

VERDIEPING
De open trap in de eetkamer begeleidt ons naar de eerste verdieping die ons nog meer verrassingen op gaat leveren. De verdieping is afgewerkt met een laminaatvloer en ook hier is de goede afwerking doorgezet. De eerste verdieping is voorzien van 3 ruime slaapkamers waarvan de twee kamers aan de achterzijde beide zijn uitgebouwd. Het oorspronkelijke balkon is hier namelijk bij de woning getrokken. Hierdoor ontstaan twee ruime, maar vooral speelse slaapkamers waar voldoende ruimte is voor een bed met (kleding)kast en ook een eigen bureau. Beide kamers zijn voorzien van een Velux dakvenster.

BADKAMER
De badkamer ligt in het midden van de verdieping en is ook in de perfecte stijl van het huis opgesteld, namelijk modern. De sanitaire ruimte is afgewerkt met een zwarte vloertegel en witte wandtegel en is voorzien van een inloop douche met rainshower, zwevend toilet, ovale wasbak, zwarte designradiator en mechanische ventilatie. Keurig gelet op de details als ingebouwde spots en een nisje voor extra opberg/opstelplaats.

BOVENSTE VERDIEPING
De trapopgang naar de bovenste woonlaag van deze woning is afgewerkt met vloerbedekking en bij het openen van de deur zijn wij werkelijk verrast! We vinden hier namelijk nog twee zeer ruime slaapkamers die beiden zijn voorzien van een dakkapel. Dit biedt optimale mogelijkheden voor een (groot) gezin maar ook wanneer u uw eigen plekje wilt hebben binnen dit prachtige huis. De trendy "mancave" of een werkplek/kantoor. Ook op de bovenste verdieping is niet bespaard op de afwerking. Deze is keurig met een grijs/bruine laminaatvloer, gipsplaten plafonds en geschilderde wanden. Op de slaapkamer naar de voorzijde is nog een klein trappetje naar een bergzolder gerealiseerd.

AFWERKING VAN HET HUIS
De afwerking van deze woning laat niets te wensen over. Op de begane grond vinden we strak gestuukte wanden en op de verdiepingen zijn de wanden met spachtelwerk en glad schilderwerk uitgevoerd. We vinden overal gespoten plafonds en de kozijnen aan de achterzijde op de eerste en tweede verdieping zijn uitgevoerd in kunststof kozijnen met HR++ beglazing. Het materiaal van de overige kozijnen is hardhout voorzien van dubbele beglazing. Betonnen vloeren, rolluiken, design radiatoren op de begane grond (3 jaar oud) en een moderne uitvoering van de badkamer en keuken. De gehele staat van onderhoud en afwerking zijn indrukwekkend zodat hier geldt; niet verbouwen maar direct genieten!

BUITEN
De tuin is een absolute meerwaarde voor deze woning! Een strak ingerichte tuin met terras, groen van het kunstgras en een mogelijkheid tot loungehoek in de tuin. Het terras aan de woning is voorzien van kwalitatieve, grote betontegels en ingericht met een groot schaduwdoek wat heerlijk is tijdens de warme zomerdagen. Dit zorgt voor een heerlijke schaduwplaats bij de ondergaande zon in de avonduren. Met een ruime opstelling is hier voldoende ruimte om een heerlijke eettafel neer te zetten. De heerlijke tuin zorgt ongetwijfeld voor veel woongenot. De tuin is te bereiken vanuit de schuifpui in de woonkamer en een achterom. In deze tuin is er altijd wel een plaats in de schaduw of in de zon te vinden waar u kunt genieten van de rust die de tuin te bieden heeft. Op de beelden ziet u het zwembad wat een fantastisch beeld geeft waarin dit ook tot de mogelijkheden behoort.

OMGEVING
De woning is gelegen in het groen- en waterrijke Beuningen nabij de wijk "De Rietlanden". Deze wijk kenmerkt zich door een speelse samenhang tussen groen en water wat een uitstekend woonklimaat garandeert. Beuningen is een gezellig dorp met uitstekende voorzieningen. In het winkelcentrum en de vele winkels nabij de Schoenaker kunt u niet alleen terecht voor uw dagelijkse boodschappen, u kunt er ook gezellig winkelen. Er zijn diverse restaurants en kleine eetgelegenheden. Ook de sporter kan zijn conditie op peil houden want Beuningen kent een actief sport- en verenigingsleven. Zo is er o.a. een voetbalclub, een hockeyclub, een tennisvereniging, een zwembad en zijn er diverse fitnesscentra. Beuningen heeft tal van basisscholen en voor het voortgezet onderwijs wijkt men uit naar de omliggende plaatsen als Nijmegen, Wijchen en Druten.
Beuningen biedt een aangename landelijke woonomgeving met eeuwenoude boerderijen, molens en een enkel kasteel, die herinneren aan het landleven van weleer. Men doet er alles aan om deze historische monumenten te behouden, die elk van de vier dorpen een eigen karakter geven. Kenmerkend voor de dorpen is ook de natuurlijke omgeving van de Waal met zijn uiterwaarden en slingerende dijken. In dit weidse en grotendeels nog ongerepte gebied is het heerlijk wandelen, fietsen of skaten.

BIJZONDERHEDEN
Uniek aan de woning zijn de speelse lijnen in de vormgeving in combinatie met de verrassende details. Heldere tinten in strakke wanden en plafonds mengen fraai met de warme natuurtinten, waarbij het hoge niveau van de afwerking en comfort duidelijk zichtbaar is.
Zet de verhuisdozen maar klaar! Deze moderne en goed onderhouden woning kan zo betrokken worden en staat zeker garant voor nog jaren woonplezier.

- grote en lichte leefruimtes
- en suite deuren woonkamer
- gehele woning voorzien van strakke afwerking
- deels kunststof kozijnen met HR++ beglazing
- deels hardhouten kozijnen met dubbele beglazing
- voorzijde buiten geschilderd 2020
- schuifpui geschilderd 2020
- rolluik aanwezig
- prachtige, moderne keuken met inbouwapparatuur
- moderne badkamer
- 5! slaapkamers
- dakkapellen
- voldoende parkeergelegenheid
- rustige woonomgeving op korte afstand van alle denkbare voorzieningen
- goede bereikbaarheid, dichtbij uitvalswegen
- rivier de Waal om de hoek
- Nijmegen centrum in slechts 15 minuten bereikbaar

143 m2
168 m2
1975
462 m3