Aantal bezoekers online 733
Pauwoog  114,3892ET Zeewolde

Pauwoog 114

3892ET Zeewolde

110 m2 / 164 m2
Vraagprijs € 240.000,-
Flevopand Makelaars

Pauwoog 114 in Zeewolde

Waar wonen genieten wordt….

Let op! Deze woning wordt u aangeboden middels een ''bieden vanaf'' prijs. Biedingen vanaf €240.000,- worden door verkoper in overweging genomen.

Flevopand Makelaars is trots u deze keurig verzorgde tussenwoning met 4 slaapkamers, nette keuken en badkamer en een diepe achtertuin op het zuid/westen te mogen aanbieden. Deze woning ligt in de populaire wijk Zeewolde-Zuid, dichtbij het “Wolderwijd” met zijn mooie stranden, de kunstroute met waterpartij en parkachtige aanleg. U woont hier dus vlakbij water en groen, maar ook het centrum met al zijn voorzieningen is dichtbij.

Via de keurig aangelegde bestrate voortuin komt u binnen in de hal met meterkast, trapopgang en toilet. De keuken ligt aan de straatzijde en heeft een ruime opstelling met diverse inbouwapparatuur, zoals oven, koel-/vriescombinatie en vaatwasser. De woonkamer is tuingericht en biedt alle ruimte voor een gezellige zithoek. Op de gehele begane grond ligt een mooie in 2020 gerenoveerde massief eikenhouten vloer.
De achtertuin is keurig verzorgd aangelegd met bestrating en plantenborders, de achtertuin is zeer diep en geeft veel privacy, hij is gelegen op het Zuidwesten.
Achter in de tuin staat een houten berging voor extra opbergruimte en om bijvoorbeeld uw fietsen te stallen waarmee u gemakkelijk via het achterpad de tuin in kunt.

Op deze verdieping vindt u drie slaapkamers, de grote –ouder– slaapkamer ligt aan de voorzijde en aan de achterzijde liggen nog 2 slaapkamers. De badkamer is voorzien van een ligbad, wastafelmeubel en een 2e toilet, deze verdieping is voorzien van een laminaatvloer.

Een vaste trap brengt u naar de tweede verdieping waar een ruime vierde slaapkamer is met een dakkapel. Op de overloop is de aansluiting voor de wasmachine en opstelling van de Cv-installatie welke in 2020 vernieuwd is.

-bouwjaar 1991
-snelle oplevering mogelijk
-gelegen in Zeewolde Zuid
-tuinligging Zuidwest
-dicht bij voorzieningen
-dicht bij het strand

Zeewolde-Zuid is een geliefd deel van Zeewolde; “ingeklemd” tussen de bossen en het water waar natuur en cultuur samenkomen. Met een korte wandeling loopt u zo het Horsterwold in, het grootste aaneengesloten loofbos in West-Europa, met onder meer het unieke natuurgebied de Stille Kern! Hier kun je eindeloos fietsen, skaten, paardrijden en wandelen. De Verbeelding, paviljoen voor kunst & cultuur is niet alleen een architectonisch kunststuk, maar hier vindt u een volledig cultureel programma waaronder concerten, toneel, zang, exposities en ontmoetingen. Hier vandaan heeft u ook nog eens een prachtig uitzicht op een ander kunststuk, het landschapskunstwerk Sea Level van de Amerikaanse kunstenaar Richard Serra. U bent ook zo op het strand van het Wolderwijd met een kinderstrand, jongerenstrand, surfstrand en een hondenstrand. Bij Fika kunt u heerlijk een kopje koffiedrinken of ‘s avonds genieten van een drankje en een lekkere maaltijd. In Zeewolde is in principe alles lopend of per fiets bereikbaar. Verschillende basisscholen, voor- en naschoolse opvang, middelbare school, maar ook de supermarkt en de sportschool zijn hooguit een paar minuten fietsen. De sportvelden en sporthal, waar een grote diversiteit aan sporten beoefend worden alsmede een golfbaan liggen als het ware om de hoek.

110 m2
164 m2
1991
275 m3