Aantal bezoekers online 483
Voorstraat  54,4153AM Beesd

Voorstraat 54

4153AM Beesd

104 m2 / 281 m2
Vraagprijs € 269.500,-
Van Veldhoven Makelaardij

Achter de kenmerkende Leilinden treft u deze buitenkans!

Op een bijzondere locatie gelegen uitgebouwde tussenwoning met badkamer en slaapkamer op de begane grond, diepe achtertuin met vrijstaande garage op een riant perceel van 281m2!

De woning is keurig onderhouden en bewoond maar dient naar eigen smaak en wens op enkele punten gemoderniseerd te worden. Er zijn tal van leuke verbouwings- en uitbouwmogelijkheden!

De woning ligt aan de karakteristieke Voorstraat in de oude kern van het dorp. Deze prachtige straat, omzoomd door fraaie leilinden, is een beschermd dorpsgezicht van maar liefst zo’n 900 meter lang.
De heerlijke achtertuin is gelegen op het noordwesten en is tevens te bereiken via een inrit vanaf de Middenstraat. Naast de garage is er een extra mogelijkheid tot parkeren op eigen terrein.

Maak snel een vrijblijvende afspraak voor een bezichtiging, om zelf te ervaren wat de woning biedt!

Beesd ligt centraal in het Betuwse rivierenlandschap aan de rivier de Linge.
Het vriendelijke dorp beschikt over een gevarieerd aanbod van winkels waaronder een supermarkt en enkele gerenommeerde speciaalzaken. U kunt uitgebreider winkelen in het nabij gelegen Geldermalsen, Culemborg of Leerdam. Beesd kent een actief verenigingsleven, diverse restaurants en heeft goede voorzieningen op het gebied van onderwijs, recreatie en sport, een schitterend dorpscentrum (beschermd dorpsgezicht) en het eeuwenoude familielandgoed Mariënwaerdt met uitgebreide recreatieve mogelijkheden.
Voor forensen is Beesd een uitstekende uitvalsbasis. Beesd is gunstig gesitueerd ten opzichte van belangrijke noord/zuid (A2) en oost/west (A15) verbindingen waardoor steden als Utrecht en ’s-Hertogenbosch in circa 20 autominuten te bereiken zijn. Amsterdam/Eindhoven en Rotterdam/Nijmegen zijn binnen 45 minuten met de auto bereikbaar. Het NS-station van Beesd is op 5 minuten fietsen van de woning gesitueerd.

COVID-19 / Coronavirus:

In verband met de huidige situatie inzake het Coronavirus gelden er aangepaste regels voor het bezichtigen.

Wilt u deze woning bezichtigen?

Natuurlijk bent u van harte welkom. Alle richtlijnen van het RIVM worden strikt gevolgd: We schudden geen handen en staan maximaal twee personen tijdens een bezichtiging toe om te kunnen garanderen dat we de anderhalve meter afstand tussen iedereen kunnen bewaren. We verzoeken u niets in de woning aan te raken. De makelaar zal de deuren voor u openen en reinigt alle deurklinken na afloop van de bezichtiging. U krijgt geen visitekaartje, informatiemap of brochure mee, alles gaat digitaal.
Last but not least: de bezichtiging kan alleen doorgaan indien u geen klachten heeft.
Zo proberen we gezamenlijk de verspreiding van het virus tegen te gaan.
Mocht u liever de woning bezichtigen op afstand via o.a. FaceTime of WhatsApp videobellen, dan is dit uiteraard ook mogelijk. Neem contact op voor de mogelijkheden op 0345-684250.

Gang met meterkast.

Via de gang betreedt u de woonkamer met het grote raam voor voldoende lichtinval aan de voorzijde, afgesloten trapopgang naar de 1e verdieping en dubbele tuindeuren aan de achterzijde. De vloer van de begane grond is deels afgewerkt met laminaat.

Aan de achterzijde treft u de in hoek opgestelde inbouwkeuken uitgerust met een elektrische kookplaat, afzuigkap, koelkast en comfortabele vaatwasser. De raampartij geeft u prettig licht in de keuken.

Vanuit de open keuken bereikt u de gang met praktische opbergkast en CV opstelling. Hier treft u de 3e slaapkamer, de volledig betegelde badkamer met hangend closet , comfortabele douchecabine, wastafel met wastafelmeubel en verlichte spiegel, voorzien van plavuizen vloerafwerking en de buitendeur die toegang geeft tot de achtertuin.

Ruime overloop met grote raampartij naar de tuinzijde en vlizotrap naar bergzolder, 2 slaapkamers waarvan de slaapkamer aan de voorzijde voorzien is van een dakkapel. De kamer aan de achterzijde van de woning heeft een dakvenster.

Deels beloopbare bergzolder

De achtertuin met gevarieerde beplanting en sierbestrating is gelegen op het noordwesten en opgesplitst in een speelgazon, groentetuin, vijverpartij en een zonnige zithoek. Er is voldoende plaats voor een ruime eettafel met stoelen en of een heerlijke loungeset. Direct aan de woning is een kleine overkapping gerealiseerd, praktisch om allerhande zaken in op te bergen. De achtertuin wordt aan de achterzijde begrenst met een houten garage en ruime parkeermogelijkheid op eigen terrein.

- Zeer ruime kavel, op een gewilde locatie in de oude dorpskern
- Diepe tuin aan de achterzijde van de woning
- Garage en ruime parkeermogelijkheid op eigen terrein
- De woning kan geheel naar eigen wens gemoderniseerd worden

104 m2
281 m2
1800
353 m3