Aantal bezoekers online 591
Van Naamenmarke  3,8016NC Zwolle

Van Naamenmarke 3

8016NC Zwolle

170 m2 / 555 m2
Vraagprijs € 688.000,-
Bij Bärbel

Vrijstaand wonen aan de rand van Zwolle Zuid! Dat kan in dit prachtige woonhuis op fijne locatie aan de Van Naamenmarke 3… Kom snel kijken en ervaar de fijne lichte ruimtes, de sfeervolle woonkamer, de moderne keuken met kookeiland, de bijkeuken, vier mooie grote slaapkamers, een complete badkamer en een ruime bergzolder. Er is genoeg extra bergruimte en de ouderlijke slaapkamer is voorzien van inloopkast. Je kan parkeren op eigen terrein en in de garage. De tuin rondom is groen en verzorgt aangelegd met een groot grasveld. Er is een overkapping achter de woning en een praktische houten berging achter in de tuin. De ligging is perfect, op een rustige en kindvriendelijke plek, dichtbij het buitengebied met mooie wandel- en fietsroutes.

Entree, hal met meterkast, modern toilet met fonteintje en de trapgang. Je komt binnen in de mooie sfeervolle woonkamer, voorzien van veel ramen en daardoor prachtig veel licht. De woonkamer is voorzien van eigentijdse vloer en een gashaard. Aan de achterzijde vind je de mooie moderne woonkeuken met kook- en spoeleiland, veel kastruimte en openslaande deuren naar de tuin. Binnendoor kan je naar de praktische bijkeuken, hier vind je de aansluitingen voor de wasmachine en wasdroger en je komt via de tussendoor in de garage. Hier is genoeg ruimte voor de auto maar ook voor fietsen of een motor.

Verdieping:

Je komt boven op de ruime overloop en daar zijn vier mooie slaapkamers. De ouderlijke slaapkamer aan de achterzijde is voorzien van een inloopkast en de grote slaapkamer boven de garage heeft extra bergruimte. De badkamer is netjes, zeer compleet, voorzien van een ligbad, douchehoek, dubbele wastafel en een tweede toilet. Op deze verdieping is airco aanwezig, erg prettig op warme zomerdagen.

Bergzolder:

Er is een royale bergzolder aanwezig boven het woonhuis, deze is bereikbaar met een vlizotrap. Hier kan je heel veel extra spullen opbergen.

Tuin:

Er is een fijne verzorgde tuin rondom met genoeg groen en een groot gazon. De tuin is ruim genoeg voor meerdere fijne terrassen en ook onder de overkapping kan je extra lang buiten zitten of bij iets minder weer. Er is een praktische houten berging voor de fietsen of tuinspullen. In de tuin kan je lekker in de zon liggen of juist een schaduwplek opzoeken, er is ruimte genoeg voor spelen, BBQ-en, tafelen met familie of vrienden of lekker even helemaal niks doen.

Ligging:

De ligging van deze woning is perfect, dichtbij de uiterwaarden van de IJssel en het park. Dit fijne woonhuis is gelegen in een rustige straat met prachtige vrijstaande woningen op populaire locatie in Zwolle Zuid met een eigen garage en met voldoende parkeermogelijkheden op de oprit. Ook speel- en groenvoorzieningen vind je in de directe omgeving. Het winkelcentrum, uitvalswegen, openbaar vervoer en sportvoorzieningen vind je op korte afstand. Kortom; Wanneer je wil wonen op een prachtige rustige plek, kom dan een kijkje nemen.

170 m2
555 m2
1996
640 m3