Aantal bezoekers online 143
Toutenburglaan  13,9861DB Grootegast

Toutenburglaan 13

9861DB Grootegast

157 m2 / 607 m2
Vraagprijs € 395.000,-
Makelaardij Reinette

Deze riante onder architectuur gebouwde vrijstaande woning in jaren 30 stijl is gelegen in de groene nieuwbouwwijk ’t Roblespark van Grootegast. De woning ligt aan de rand van een natuurgebied en op loopafstand van het centrum. Naast de woning ligt een brede groenstrook met fiets/voetpad.

Bouwjaar is 2008, de woning is optimaal geïsoleerd, heeft kunststof kozijnen en dakgoten, HR++ glas en energielabel A. De kavelgrootte is 607 m².

De woonkamer en woonkeuken hebben een open verbinding met elkaar en zijn royaal van afmeting. In beide woongedeelten kunt u de hele dag genieten van de zon en van de besloten tuin.

De gehele beneden verdieping staat met elkaar in verbinding. Hierdoor is het mogelijk om bv. vanuit de bijkeuken via de garage en de hal naar de woonkamer te komen maar ook via de bijkeuken/technische ruimte en de keuken naar de woonkamer.

De woonkeuken met halfvrij kookeiland is van alle gemakken voorzien waaronder een inloopkast. De inbouwapparatuur bestaat uit een vaatwasser, koel-vriescombinatie, oven en gaskookplaat met afzuigkap.

Er is een ruim gedeelte voor de eethoek en daarnaast de mogelijkheid voor het plaatsen van bv. een hobbytafel en/of piano.

Via de keuken is een toegang naar de technische ruimte/bijkeuken met de cv-ketel en een opstelling voor de wasmachine, droger en eventueel een diepvries. Hierna loopt de verbinding door naar de tweede bijkeuken met een volledig geïsoleerde garage met 2 openslaande deuren. De garage is hierdoor geschikt voor bv. kantoor- of praktijkruimte of slaapkamer.

De woning heeft twee rechte trappen naar zowel de eerste verdieping als de tweede verdieping. Dit biedt een groot voordeel voor het verhuizen van spullen.

Op de ruime overloop bevinden zich drie vaste kasten waarvan 1 is voorbereid voor een tweede toilet.

De eerste verdieping heeft 4 grote slaapkamers waarvan 1 de mogelijkheid heeft een extra slaapkamer te maken.

De badkamer is voorzien van een ruim wastafelmeubel met 2 wastafels en een douche.

De tweede verdieping is ruim genoeg voor het opbergen van spullen maar biedt ook de mogelijkheid voor het creëren van een slaap- of hobbykamer.

De fraaie onder architectuur aangelegde tuin is besloten door de mooie hagen, dak-eiken met kastanje-houten overkappingen, gazon, onderhoudsvriendelijke bestrating, schitterende borders, vijver en een ruime parkeergelegenheid. In de tuin staat een vrijstaande berging met overkapping. De tuin en de omgeving zijn een prachtige plek voor natuur- en tuinliefhebbers.

De buurt

Kennis maken met de buren, dat kan. Woonwijk ’t Roblespark heeft een buurtvereniging. Op de website bv-roblespark.nl staat allerlei informatie wat er georganiseerd wordt door de buurtvereniging.

Grootegast

Grootegast ligt in het prachtige en groene Westerkwartier waar het heerlijk is om te fietsen en te wandelen. Alle voorzieningen zijn aanwezig zoals winkels, (basis)scholen, het mooie park Notaristuun, sportvoorzieningen, een openluchtzwembad en horecavoorzieningen.

Het openbaar vervoer is goed geregeld en er ligt een vlotte autoverbinding met de A7 naar Groningen en Drachten.

Wilt u deze prachtige en ruime woning bezichtigen dan nodigen wij u graag uit voor het maken van een afspraak.

157 m2
607 m2
2008
570 m3