Aantal bezoekers online 283
Jachtlaan  20,9675JA Winschoten

Jachtlaan 20

9675JA Winschoten

150 m2 / 839 m2
Vraagprijs € 362.500,-
Dijk Vastgoed Scheemda

Laat deze unieke kans u niet ontnemen!

Deze vrijstaande woning met slaap-/werkkamer gelegen op de begane grond is gelegen op steenworp afstand van een supermarkt en basisonderwijs. Daarnaast zijn op korte afstand vele andere voorzieningen gelegen. Het centrum is op circa 5 minuutjes fietsen en is onder andere voorzien van een breed aanbod aan winkels en horeca. Tevens vindt u hier cultuurhuis De Klinker die elk theaterseizoen weer vele voorstellingen ten toon stelt. Winschoten is gelegen op de grens van twee prachtige streken, te weten het Oldambt en Westerwolde. Het Oldambt staat bekend om zijn weidse vergezichten en het natuur-, recreatie- en woongebied Blauwestad met centraal gelegen het Oldambtmeer. Westerwolde staat daarentegen bekend om uitgestrekte bossen afgewisseld met kabbelende riviertjes. Beide streken lenen zich uitermate goed voor fiets- en wandeltochten.

De woning telt maar liefst vijf slaapkamers, waarvan er één is gelegen op de begane grond. Deze slaapkamer is gelegen aan de voorzijde van de woning en is te bereiken vanuit de hal waar u via de voordeur binnen komt. De hal biedt toegang naar de slaapkamer, toilet, trap naar de eerste verdieping en de woonkamer.Aan de linkerzijde van de woning is de woonkamer gelegen die de gehele lengte van de woning beslaat. Aangrenzend aan de woonkamer bevind zich de keuken voorzien van inbouwkeuken met diverse inbouwapparatuur, zoals combi-magnetron, koelkast met vrieskast en 4-pits gaskookplaat. Tevens biedt de keuken toegang tot de bijkeuken. Hier zijn de witgoedaansluitingen aanwezig en biedt het toegang naar de tuin en garage. De garage is circa 33 m² groot en is voorzien van verwarming, water, elektra en een ruime bergzolder.

De eerste verdieping telt vier slaapkamers en een badkamer. Alle ruimtes grenzen aan de overloop, evenals de Cv-ruimte waar de Nefit HR-ketel is geïnstalleerd. De master bedroom is met 17 m² de grootste van de vier. De overige drie slaapkamers zijn respectievelijk 6,7 m² - 12 m² en 12 m² groot. Daarnaast is nog de badkamer op deze verdieping gelegen en deze is voorzien van een inloopdouche, separate ligbad, 2e toilet en een wastafel.

Entree/hal met trapopgang, garderobe en toilet; slaap-/werkkamer; woonkamer; gesloten keuken v.v. diverse inbouwapparatuur; bijkeuken met witgoedaansluitingen; inpandig te bereiken garage met vliering.

Overloop; slaapkamer met kastenwand; 3 slaapkamers; badkamer met inloopdouche, ligbad, 2e toilet en wastafel met wastafelmeubel.

De woning is vrij op de kavel gelegen en hierdoor rondom voorzien van tuin. De achtertuin is gelegen op het zuiden, zo kunt u de hele dag, bij mooie weer, van de zon in uw tuin genieten. Het is aangelegd als siertuin met een terras direct grenzend aan de woning en gazon. Ook aan de voorzijde is de woning voorzien van een siertuin. Tevens is aan de westzijde de oprit gelegen die u brengt van en naar de garage vanaf de openbare weg.

* De woning is voorzien van een slaap-/werkkamer op de begane grond;
* Gelegen op steenworp afstand van supermarkt en basisonderwijs;
* Vele centrumvoorzieningen gelegen binnen 5 minuutjes fietsen;
* Uitvalswegen in diverse richtingen gemakkelijk en snel te bereiken;
* Badkamer voorzien van ligbad, separate inloopdouche en 2e toilet;

150 m2
839 m2
1978
550 m3