Aantal bezoekers online 761
Hogeweg b 55353,4328PB Burgh-haamstede

Hogeweg b 55353

4328PB Burgh-haamstede

32 m2 /
Vraagprijs € 103.000,-
Ons Wooneiland

De aankoop van een hotelsuite in Grand Hotel ter Duin betekent niet alleen een prima investering met een aantrekkelijk rendement, maar ook een fijne plek om zelf te genieten van ultieme ontspanning. Het luxe 4 sterren hotel heeft een perfecte locatie in de Zeeuwse kustplaats Burgh-Haamstede, op korte afstand van bos, duinen, strand en zee. Deze hotelsuite is sfeervol ingericht en heeft een warme uitstraling. Nog dit jaar krijgen de kamers een frisse restyling met een aankleding in een stijlvolle, nieuwe kleurstelling en worden ze voorzien van comfortabele Hypnos bedden voor een gegarandeerd ontspannen nachtrust.

Grand Hotel Ter Duin zorgt voor een zorgeloze verhuur van uw suite. Er geldt een gegarandeerd bruto rendement van 5% op de initiële aankoopprijs (lopend tot 2028) ingang van 1-1-2021 zal het gegarandeerde bruto rendement worden verhoogd naar 5,5%. Zelf overnachten in dit mooie hotel is ook mogelijk. Dit gaat op basis van beschikbaarheid en kost u ca. € 35,00 per overnachting (inclusief ontbijt en verblijfstoeslag, max. 14 nachten).

Indeling suite:
Entrée met garderobe, slaap/zitkamer, luxe badkamer voorzien van dubbele wastafel, inloopdouche, toilet en föhn. De kamer beschikt verder over een flatscreen TV, gratis WIFI, een kluis en koffie- en theefaciliteiten. De suite kijkt uit op de voorzijde van het hotel en wordt inclusief inventaris geleverd.

Het hotel is gebouwd omstreeks 2011. Het heeft 136 suites en beschikt over diverse faciliteiten die uw hotelverblijf zeker zullen veraangenamen. Er is een restaurant met een uitstekende keuken, in het seizoen bestaat de mogelijkheid om op het binnenplein te lunchen of te dineren. Daarnaast is er een gezellige bar/café en biedt de riante en toch knusse lounge u diverse comfortabele zitjes om te borrelen of zomaar een boek te lezen. Hotelgasten kunnen onbeperkt genieten van twee sauna’s, een Turks stoombad, een verwarmd zwembad en een zonnebank. Ook wellness behandelingen behoren tot de mogelijkheden.

Het hotel ligt op korte afstand (ca. 1.400 meter) van het strand. Legt u deze afstand liever niet te voet af, dan is de verhuur van fietsen en elektrische scooters in het hotel aanwezig. Zo kunt u de prachtige omgeving van dit gedeelte van Zeeland verkennen. Denk hierbij aan Slot Haamstede, dat uit de dertiende eeuw stamt. Duingebied Zeepeduinen en de Dominiale bossen zijn prachtig om te wandelen. Zierikzee, Middelburg, Rotterdam, Breda en Antwerpen zijn steden die zeker de moeite waard zijn om te bezoeken.

voor meer informatie over Grand Hotel Ter Duin bezoekt u de website van het hotel www.sheetz.nl/grandhotelterduin

32 m2
2011
100 m3