Aantal bezoekers online 1004
Scheepstimmerdijk  11,4301LR Zierikzee

Scheepstimmerdijk 11

4301LR Zierikzee

87 m2 / 335 m2
Vraagprijs € 235.000,-
Marijke Berrevoets Makelaardij

LAAT U VERRASSEN!

Op een paar hink stap sprongen van de haven en binnenstad van Zierikzee schuilt achter een heel klein voorgeveltje een prachtig verbouwde vergrote woning, voorzien van twee slaapkamers, luxe grote keuken, een woonkamer vanwaar u prachtig zicht heeft op de tuin, groot tuinhuis, overdekt terras die compleet afsluitbaar is een vijverpartij en vrije achterom, dit alles gelegen op een mooie grote kavel van 335 m2 eigen grond.

Bent u al een beetje nieuwsgierig geworden, lees dan verder?

Indeling: Via de entree met meterkast heeft u gelijk toegang tot de zeer luxe nieuwe keuken die van alle gemakken voorzien is, zoals een 5 pits inductie kookplaat, afzuigkap, koelkast, diepvriezer, combi magnetron en vaatwasmachine compleet afgewerkt met een granieten aanrechtblad en tafel. De woonkamer is aan de achterzijde van de woning gesitueerd waar u vrij uitzicht heeft op de tuinzijde door de dubbele terrasdeuren. In het midden van de woning bevindt zicht het toilet en aan de andere zijde een kast met witgoed aansluitpunten.

1e verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich twee slaapkamers beide voorzien van een dakkapel en aan de voorzijde de complete badkamer met ligbad, aparte douche, 2e toilet en badmeubel. Op de overloop is voldoende bergruimte aanwezig en genoeg ruimte om een bureau te plaatsen. Tevens hangt op de overloop de unit van de 6 zonnepanelen.

Tuin: Vanuit de woning heeft u toegang tot verschillende terrasjes die op verschillende hoogte niveaus zijn gemaakt. Onder het terras die zich tegen de woning bevindt is nog bergruimte aanwezig voor de tuinspulletjes. De netjes aangelegde tuin is voorzien van diverse terrasjes, mooie vijverpartij, groot tuinhuis en overdekt terras die volledig afsluitbaar d.m.v. rolluiken. Het overdekt terras is voorzien van elektra en water.

Algemeen: De woning, volledig geïsoleerd, twee slaapkamers, 6 zonnepanelen, de kozijnen zijn grotendeels van kunststof behalve boven aan de achterzijde die zouden ook schilderwerk weer moeten worden. Oplevering in overleg.

Zierikzee; Zierikzee kan qua voorzieningen gezien worden als het middelpunt van Schouwen-Duiveland. In Zierikzee zijn diverse horecabedrijven, winkels en sportvoorzieningen gevestigd. Vanuit de Randstad, Antwerpen of West-Brabant is deze monumentenstad zowel met de auto als met het openbaar vervoer goed te bereiken. Op korte afstand liggen onder andere het prachtige krekengebied in Ouwerkerk en de Oosterschelde met zijn vele strandjes. Daarnaast, op krap 20 minuten autorijden, vindt u de langgerekte Noordzeestranden met duinen en bossen op de kop van Schouwen.

87 m2
335 m2
1790
311 m3