Aantal bezoekers online 31
Cereskade  60,9503GD Stadskanaal

Cereskade 60

9503GD Stadskanaal

94 m2 / 275 m2
Vraagprijs € 130.000,-
Makelaardij Schut & Lambers Stadskanaal

Nabij de provinciegrens met Drenthe staat aan de rand van Stadskanaal deze vrijstaande woning met vrijstaande houten garage op een perceel van 275m². De gezellige woning uit 1920 heeft op de begane grond een woonkamer die voorzien is van een houtkachel met aansluitend een eetkamer met open keuken. Verder heeft de woning op de begane grond een slaapkamer (ca. 7,5m²), een bijkeuken en een badkamer die voorzien is van een douche, wastafel en toilet. Op de verdieping is er een logeerkamer/overloop en een slaapkamer. Achter de woning is in 2018 een terrasoverkapping geplaatst en in de tuin staat de vrijstaande houten garage die voorzien is van een elektrisch bedienbare garagedeur. De woning is geheel voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing en van kunststof goten en windveren. Aan de buitenzijde van de gevel is de woning voorzien van isolatieplaten met stucwerk (Duitse methode). Deze manier van isoleren is uitstekend, het huis krijgt als het ware een jas aangetrokken.

Entree/hal; meterkast; eetkamer (ca. 18,5m²) met open keuken die voorzien is van enig inbouwapparatuur; woonkamer (ca. 16,5m²) voorzien van een houtkachel (allesbrander); slaapkamer (ca. 7,5m²); achterhal voorzien van achterentree en trapopgang; bijkeuken voorzien van de cv-opstelling en de witgoedaansluitingen; badkamer voorzien van douche, wastafel en toilet.

Overloop/logeerkamer (ca. 12m²); slaapkamer (ca. 16,5m²) voorzien van vaste kastenwand.

• Kunststof kozijnen en goten.
• Buitenzijde geïsoleerd (Duitse methode).
• Twee slaapkamers en een logeerkamer/overloop.
• Garage (ca. 21m²) heeft iets achterstallig onderhoud.
• Terrasoverkapping (ca. 12m²).
• Intern gedateerd.
• Nette woning!

94 m2
275 m2
1920
300 m3