Aantal bezoekers online 415
Hoofdweg  112,9112HT Burdaard

Hoofdweg 112

9112HT Burdaard

160 m2 / 743 m2
Vraagprijs € 399.000,-
Vrijehuizenmarkt Noordoost Friesland

Een ruime, goed onderhouden woning, aan de rand van woonwijk Groot Bornemeer in Burdaard. Bijna alle woningen in Groot Bornemeer zijn, aan de achterzijde, gelegen aan het water. De woningen aan de Hoofdweg hebben als extra voordeel het vrije uitzicht over de landerijen. Het water heeft een open verbinding met de Ee, een waterverbinding tussen Leeuwarden en Dokkum, die onderdeel uitmaakt van de staande mast route door Friesland. Met een eigen aanlegsteiger, kan je vanuit je eigen huis het Friese water op.

Burdaard

Burdaard is een dorp met ca.1.150 inwoners. Kenmerkend voor het dorp is de molen, die nog steeds in gebruik is, en de Dokkumer Ee die centraal door het dorp loopt, en de water verbinding is(staande mast route) , met Dokkum, het Lauwersmeergebied, de Waddenzee, Leeuwarden, Harlingen en het Friese merengebied. Tijdens de zomermaanden passeren vele schepen Burdaard. Een deel daarvan kan overnachten in de passantenhaven met minicamping en camperplaatsen. Burdaard, ook bekend van de schaats- en fiets elf steden tocht, is een schitterende plek om te wonen, werken en te leven. Er zijn mooie fiets en wandelroutes rondom het dorp met in het bijzonder langs de Dokkumer EE. Daarnaast heeft dorp vele voorzieningen. Zo is er een basisschool en een kinderdagverblijf, een snackbar, een café-restaurant met hotelkamers, diverse winkels, een museum en nog veel meer. Het dorp heeft ook een eigen huisarts met een apotheek. Het nagenoeg afgeronde herstructureringsplan heeft van Burdaard een mooie woonplaats gemaakt.

Het plan heeft het dorp een belangrijke impuls gegeven op het gebied van de leefbaarheid, lokale economie en het voorzieningenniveau. Nieuwe huurwoningen en starterswoningen, een nieuwe basisschool, een multifunctioneel centrum met bibliotheek, theater, fitness ruimte en binnenzwembad, een nieuw sportcomplex met tennisbanen, uitbreiding van de haven met camping, en een recreatiepark met woningen aan het water. Daarnaast is er een fraai bedrijven terrein ontwikkeld waar inmiddels vele nieuwe bedrijven zich hebben gevestigd.

Voor wie dit nog niet genoeg is, die kan terecht in Dokkum (8km) en Leeuwarden (14km).Het dichtstbijzijnde ziekenhuis is het MCL in Leeuwarden.

Omschrijving:

Ruime hal/entree met een mooi plavuizen vloer, trap naar verdieping , meterkast en toilet. Toilet met hangende opstelling en een fonteintje.

Een ruime L woonkamer, aan de voorzijde met rookkanaal en eikenhouten vloer , doorlopend naar de open keuken. Zittend in de woonkamer heb je ruim uitzicht over de landerijen.

Aan de achterzijde de eetkamer met schuifpui naar het terras en de open keuken met parallel opstelling. De ruime keuken is voorzien van een gaskookplaat ( 5 pitten), recirculatie afzuigkap, combi-magnetron en vaatwasser.

Vanuit de keuken is er toegang tot de bijkeuken, met koelkast en witgoed aansluitingen en een deur naar de garage.

Een ruime geïsoleerde garage (4x6 meter) met loopdeur naar de achtertuin en voor achterom. Aan de voorzijde een grote elektrische deur met afstandsbediening.

Verdieping:

Op de verdieping een ruime overloop, badkamer en 3 ruime lichte slaapkamers, waarvan één met een dakkapel.

De badkamer met ligbad, douche, toilet, wastafel en wandtegels tot aan het plafond.

Met een vlizotrap op de overloop is de grote zolder bereikbaar.

Buiten:

Aan de voorzijde, op het zuiden, een goed verzorgde voortuin en ruime oprit. Op de oprit kunnen 3 tot 4 auto's worden geparkeerd.

Aan de achterzijde een mooie en goed verzorgde achtertuin met terrassen, tuinhuis met overkapping en een grote aanlegsteiger. De walbeschoeiing is recent geheel vernieuwd. Het perceel bestaat voor een deel uit water.

•Aanvaarding in overleg

•Verwarming d.m.v. cv met hete lucht verwarming (warmte terugwin installatie)

•Bezichtigingen in overleg op afspraak.

I. v. m. de corona kunnen er meerdere bezichtigingen op dezelfde dag onder strikte voorwaarden plaatsvinden. Als basis dienen de richtlijnen van het RIVM en/of overheid. Daarnaast hanteert VHM makelaars nog extra maatregelen. Per dag zal worden beken wat nodig is. Hierbij zullen de risico's voor verkoper, makelaar en kijkers leidend zijn. In ieder geval zal de bezichtiging niet langer duren dan strikt noodzakelijk. Eventueel overleg en verder praten zal buiten plaatsvinden. Maximaal twee personen en geen kinderen tijdens de bezichtiging. Heeft u interesse in de woning? Neem dan contact op met de makelaar

160 m2
743 m2
2009
500 m3