Aantal bezoekers online 347
Dr AR Holplein  1,4031MB Ingen

Dr AR Holplein 1

4031MB Ingen

168 m2 / 380 m2
Vraagprijs € 489.000,-
Zonnenberg Makelaardij

Unieke woonkans! Dit karakteristieke, duurzame en instapklare herenhuis uit 1905 ligt op een prachtige locatie in Ingen en is van binnen volledig gemoderniseerd met behoud van de originele elementen. Dit is echt een woning om direct verliefd op te worden! De fraaie ornamenten, de twee schouwen in de woonkamer, royale woonkeuken, 4 grote slaapkamers, 2 badkamers, de vloerverwarming, de vele prachtige details en de heerlijke zonnige tuin maken dit een bijzonder comfortabele woning. Met een slaapkamer en badkamer op de begane grond kunt u hier volledig gelijkvloers wonen. De vrijstaande woning is volledig geïsoleerd en voorzien van zonnepanelen en een zonnecollector. De laatste maanden is de woning verder gemoderniseerd en in 2019 zijn de buitenkant en gedeeltelijke binnenkant opnieuw geschilderd, waardoor u de woning direct zonder klussen kunt betrekken.

De vrijstaande woning ligt op een prachtig, sfeervol plekje direct tegenover de kerk, waar u vanuit de woning een fraai uitzicht op heeft. De rustige en idyllische wijk geeft een speciaal gevoel, waardoor u zich hier direct thuis voelt. Op het tegenovergelegen dorpsplein bevindt zich een karakteristieke muziekkoepel en het plein wordt omringd door diverse leibomen. In het gemoedelijke en sociale dorp bevinden zich verder diverse speelpleintjes, een basisschool, café en enkele winkels. Ingen is onderdeel van de Gemeente Buren.

Indeling van de woning
Begane grond: U betreedt deze karakteristieke woning via de voortuin in een ontvangsthal met garderobe en meterkast. Aan de voorzijde van de woning ligt de prachtige, lichte woonkamer. De woonkamer beschikt over hoge plafonds, raampartijen rondom, prachtige ornamenten, wandlijsten, balkenplafond en twee schouwen (open haard & houtkachel). Dat zorgt voor een bijzonder statige en tegelijkertijd sfeervolle uitstraling. Via een tussenhalletje loopt u door naar de royale woonkeuken aan de ene zijde en een mooie werk-/slaapkamer aan de andere zijde. Tevens vindt u hier de eerste badkamer met douche en toilet. Dankzij de slaapkamer (met dubbele wastafel) en badkamer op de begane grond kunt u zelfs volledig gelijkvloers wonen! Aan de achterzijde van de woning heeft u via een hal met handige inbouwkast toegang tot de veranda en de tuin. De begane grond is (op de slaapkamer na) voorzien van een stijlvolle plavuizen vloer met vloerverwarming.

1e verdieping: De overloop op de eerste verdieping geeft toegang tot drie royale slaapkamers en de tweede luxe badkamer. Alle slaapkamers zijn heerlijk ruim van opzet en voorzien van sfeervolle balken. Dankzij de grote ramen krijgt u veel natuurlijk licht binnen en heeft u een prachtig uitzicht op de tegenover gelegen kerk en het dorpsplein. Een van de slaapkamers is voorzien van een handige inbouwkast. Op de overloop en in de slaapkamers ligt een nette laminaatvloer. De hele bovenverdieping is in 2019 nieuw geschilderd.

Vliering: Via de overloop heeft u toegang tot de bergvliering.

Keuken: De royale woonkeuken ligt aan de achterzijde van de woning en is voorzien van mooie openslaande deuren naar de tuin. Er is voldoende ruimte om een grote eettafel te plaatsen. De keuken is geplaatst in een rechte opstelling en voorzien van alle nodig moderne apparatuur, waaronder een Boretti 6-pits gasfornuis met combioven, afzuigkap, vaatwasser en een losse koelkast. Ook in de keuken komen de fraaie karakteristieke elementen van de woning prachtig naar voren. Zo bevindt zich hier nog een ouderwets sierfornuis, die als echte eyecatcher de ruimte extra sfeer geeft. Verder is er via de keuken toegang naar de kelder.

Sanitair: In de woning bevinden zich twee mooie badkamers, die beide in 2019 zijn vernieuwd. De eerste, kleinere badkamer is gelegen op de begane grond en ingericht met een regendouche met handdouche en een toilet. Op de slaapkamer naast de badkamer bevindt zich een dubbele wastafel. De tweede badkamer ligt op de eerste verdieping en is zeer royaal van opzet. Deze badkamer is luxe ingericht met een ligbad, aparte inloop-/regendouche met handdouche, toilet en een wastafelmeubel met een dubbele wastafel. In de badkamer zit een inbouwkast, waarin de cv-installatie (Nefit 2012) netjes is weggewerkt. Dankzij de openslaande deur naar het dak kunt u de badkamer eenvoudig doorluchten. Beide badkamers zijn voorzien van mechanische ventilatie en de badkamer op de verdieping heeft vloerverwarming.

Tuin: De woning beschikt over een fraai aangelegde voortuin en heerlijke achtertuin met de hele dag zon en schaduw. De achtertuin is tevens prachtig aangelegd met een groot betegeld terras, nieuwe veranda met verlichting (2020), grind, meerdere zitjes door de gehele tuin en diverse beplanting. De tuin ligt op het oosten en biedt mede dankzij de vrije ligging de hele dag zon!

Algemene gegevens
- Type woning: Vrijstaande woning
- Met berging/dakkapel
- Aantal kamers: 5
- Aantal slaapkamers: 4
- Bouwjaar: 1905
- Parkeerruimte: Openbaar parkeren

Technische gegevens
- Warmwatervoorziening: CV-combiketel Nefit 2012, elektrische boiler 2012 (eigendom) en zonnecollectoren
- Verwarmvoorziening: CV-combiketel Nefit 2012, zonnecollectoren, open haard en houtkachel
- Vloerverwarming: gedeeltelijk
- Mechanische ventilatie: In beide badkamers
- Isolatie: dak
- Dubbel glas: grotendeels
- Elektra: 4 groepen
- Aardlekschakelaar: aanwezig 2x
- Centrale antenne
- Kozijnen: hout

WILT U EVEN BINNEN KIJKEN?

Voor meer informatie omtrent deze woning, kunt u contact opnemen met ons kantoor in Rhenen.

U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren.
N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

168 m2
380 m2
1905
712 m3