Aantal bezoekers online 769
Dijkstraat  90,3904DH Veenendaal

Dijkstraat 90

3904DH Veenendaal

134 m2 / 499 m2
Vraagprijs € 550.000,-
Zonnenberg Makelaardij

LET OP! De woning is gelegen op een perceel van 600 m2. Hiervan is ca. 499 m2 eigendom en ca. 100 m2 wordt gehuurd van de Gemeente. De kosten hiervan bedragen € 120,- per jaar.

Van buiten lijkt dit alleen een sfeervolle en oudere twee-onder-een-kapwoning met karakteristiek zadeldak, maar van binnen wordt u overweldigd door de strakke en moderne inrichting, de vele leefruimte en het woongemak. De woning (134 m2) is in 1935 opgetrokken, volledig gestript en met luxe materialen weer opgebouwd. Aan de achterzijde is de woning uitgebouwd, waardoor de woning nu de uitstraling van een bungalow heeft en u bovendien volledig gelijkvloers kunt wonen. De woning is strak ingericht met een royale woonkamer, een zeer moderne en volledig ingerichte keuken met kookeiland en prachtige lichtstraat, twee grote slaapkamers, twee badkamers en drie toiletten. Op de oprit kunnen gemakkelijk 4 auto’s parkeren en aan de achterzijde ligt een fraai aangelegde tuin met diverse terrassen en een vrijstaande garage annex werkplaats. De woning is volledig voorzien van HR++ glas.

De woning ligt op een prachtige locatie omringd door groen aan de rand van Veenendaal. Direct tegenover het huis ligt het pad naar de bossen en landgoed Plattenburg, waar u heerlijk kunt wandelen. In de directe omgeving bevinden zich winkelcentrum Zuid, winkelcentrum De Ellekoot en NS-station. Het centrum van Veenendaal kunt u binnen 10 minuten op de fiets bereiken. Ook de speel- en sportgelegenheden, binnen- en buitenzwembad en de scholen voor de basis, middelbaar en voortgezet onderwijs zijn in de directe omgeving te vinden. Veenendaal is geliefd mede dankzij haar centrale ligging in Nederland. Vanuit de woning zijn de uitvalswegen (A12/A15) snel te bereiken.

Indeling van de woning

Begane grond: Via de eigen oprit bereikt u de hoofdentree van de woning. In de ontvangsthal bevinden zich de toiletruimte en de meterkast. De woonkamer ligt aan de voorzijde van de woning en is heerlijk ruim en licht. De moderne en strakke gashaard van het merk Belfire zorgt voor extra sfeer. De open trapopgang bevindt zich in een hoek van de ruimte. Aan de achterzijde liggen de eethoek en de moderne open keuken. Op de begane grond vindt u daarnaast een royale slaapkamer en badkamer, waardoor u volledig gelijkvloers kunt wonen. De tuingerichte slaapkamer is voorzien van grote raampartijen rondom, waardoor u iedere dag weer wakker wordt met een prachtig uitzicht op de tuin. In de fietsenberging aan de voorzijde en de tweede berging naast de keuken heeft u alle ruimte voor opslag. In de berging naast de keuken bevindt zich de cv-installatie (Nefit 2013). De gehele begane grond is voorzien een stijlvolle woongrindvloer in een mix van zwart, antraciet, licht grijs en een rode pikkel erin.

1e verdieping: Op de eerste verdieping bevindt zich een grote tweede slaapkamer met een eigen badkamer. Dankzij de twee dakkapellen aan beide zijden is de slaapkamer zeer ruim en licht.

Keuken: Aan de achterzijde van de woning ligt de waanzinnige keuken: een ware droom voor iedere kookliefhebber! De keuken is ingericht met een apparatenwand en een groot kookeiland (2.40 m x 1.20 m) en beschikt over alle nodige moderne inbouwapparatuur, waaronder een kookplaat, moderne afzuigkap, Siemens oven en combimagnetron, Miele vaatwasser en een koelkast. Door de grote lichtstraat (5 m) met elektrisch zonnescherm valt veel daglicht binnen.

Sanitair: De woning beschikt over twee badkamers en een separate toiletruimte. Direct bij binnenkomst in de hal bevindt zich een moderne toiletruimte met zwevend toilet en fonteintje. De eerste badkamer bevindt zich op de begane grond naast de master bedroom. Deze eerste badkamer is luxueus ingericht met een ligbad, ruime inloopdouche, zwevend toilet, een hangkast voor de handdoeken en een wastafelmeubel met een dubbele wastafel en een spiegelkast. De tweede badkamer ligt op de eerste verdieping en is ingericht met een zwevend toilet en een enkele wastafel.

Tuin: De woning wordt omringd door een fraaie en strak aangelegde tuin. Aan de voorzijde op de oprit is voldoende parkeerruimte voor minstens vier auto’s. Aan de achterzijde ligt een heerlijke tuin met meerdere terrassen, een groen gazon, allerlei beplanting en een plantenkas. De tuin ligt op het oosten, maar biedt dankzij de vrije ligging de gehele dag zowel zonnige als schaduwrijke plekken. Achterin de tuin staat een vrijstaande garage, die tevens via de achterom is te bereiken en momenteel in gebruik is als werkplaats. De garage is volledig geïsoleerd.

Algemene gegevens
- Type woning: 2-onder-1-kapwoning
- Aantal kamers: 3
- Aantal slaapkamers: 2
- Bouwjaar: 1935
- Parkeerruimte: 5 op eigen terrein waarvan 1 overdekt

Technische gegevens
- Warmwatervoorziening: cv-ketel Nefit (bouwjaar 2013)
- Verwarmvoorziening: cv-ketel Nefit (bouwjaar 2013)
- Mechanische ventilatie: aanwezig
- Isolatie: vloer en dak
- Vloerverwarming: gedeeltelijk
- Dubbel glas: volledig
- Aardlekschakelaar: aanwezig
- Elektra: 10 groepen
- Centrale antenne: glasvezel
- Kozijnen: aluminium

WILT U EVEN BINNEN KIJKEN?

U bent van harte welkom! De beste indruk van deze woning krijgt u natuurlijk tijdens een bezichtiging. Wij proberen onze bezichtigingen altijd in samenspraak met verkoper en koper te plannen en nemen ruim de tijd, zodat u op uw gemak de woning kan bekijken en ervaren.
N.B. Aan de samenstelling van deze gegevens is maximale zorg besteed. Aan onvolkomenheden in de vermelde gegevens en tekeningen kunnen geen rechten en aanspraken worden ontleend.

134 m2
499 m2
1935
527 m3