Aantal bezoekers online 1387
Gele Eker  44,9005PN Wergea

Gele Eker 44

9005PN Wergea

90 m2 / 72 m2
Vraagprijs € 99.000,-

Welkom in deze sfeervolle karakteristieke tussenwoning gelegen in het dorp Wergea. Een prachtig dorp gelegen onder de rook van Leeuwarden en nabij de ontsluitingswegen richting Heerenveen en Groningen.

De woning is ingedeeld met een centrale hal met de trapopgang naar de verdieping, een berging, het toilet, de doucheruimte en de toegang naar de woonkeuken. De woonkamer heeft aan de voorzijde grote ramen waardoor er voldoende lichtinval in de woonkamer is.

Op de verdieping zijn twee slaapkamers en de toegang tot het balkon. Er kunnen eventueel meerdere kamers gerealiseerd worden.

De woning heeft aan de voorzijde een zitplaats. Ook het balkon kan gebruikt worden als terras.

Er zijn nog volop voorzieningen in Wergea. Er is een slager, een bakker, een supermarkt en een huisarts. Wergea heeft een nieuwe basisschool, kinderopvang, verschillende (water)sportfaciliteiten en een actief verenigingsleven. De watersport zorgt voor veel levendigheid in en rond het dorp. Het natuurgebied De Alde Feanen is in korte tijd bereikbaar via het open vaarwater dat zich aan de achterkant van het huis bevindt.

90 m2
72 m2
1880
282 m3