Aantal bezoekers online 563
Poortkade  170,4302VA Zierikzee

Poortkade 170

4302VA Zierikzee

145 m2 / 157 m2
Vraagprijs € 379.000,-
In Zeeland Makelaardij

Deze prachtige, royale hoekwoning met 5 slaapkamers is gunstig gelegen in de populaire Waterwijk (type van Galen) in Zierikzee. De woning heeft vrij uitzicht over het havenkanaal en ligt in een rustige straat. De directe omgeving is zeer kindvriendelijk. Dagelijkse voorzieningen zoals winkels, scholen (zowel basisschool als middelbare school) en openbaar vervoer liggen op korte afstand van de woning. Ook het oude centrum en de haven van Zierikzee zijn per fiets snel te bereiken. De woning ligt op een perceel van 157 m2 eigen grond en heeft een onderhoudsvrije achtertuin op het noordwesten. Er is een vrijstaande berging. Deze hoekwoning is ideaal voor een groot gezin of kantoor/praktijk aan huis!

De woning heeft een praktische indeling. Op de begane grond zijn twee ruime slaapkamers en een gastentoilet. De slaapkamers kunnen eveneens als kantoor- of praktijkruimte worden gebruikt.
Op de eerste verdieping is een lichte woonkamer met parketvloer en vloerverwarming. Deze is uitgerust met een sfeervolle, gashaard. Vanuit de woonkamer heeft u een fraai uitzicht over het havenkanaal. De luxe woonkeuken is van alle gemakken voorzien, waaronder een 5-pits keramische kookplaat, een quooker, een afzuigkap, een vaatwasser, een koel-/vriescombinatie, een oven en een magnetron.
Op de tweede verdieping zijn drie ruime slaapkamers en een moderne badkamer met douche, wastafel en tweede toilet.

Algemeen:
De woning is gebouwd in 2008 en volledig geïsoleerd. Er is dak-, vloer-, muurisolatie en dubbele beglazing. Verwarming/warm water door middel van een warmtepomp. De gehele woning is voorzien van vloerverwarming en heeft een inhoud van circa 485 m3. De woonoppervlakte bedraagt circa 145 m2. Tekeningen en verdere informatie op aanvraag. Aanvaarding in overleg.

Zierikzee:
Monumentenstad Zierikzee is de grootste kern van Schouwen-Duiveland met circa 11.000 inwoners en heeft een regiofunctie. Zierikzee kent veel voorzieningen die elders op het eiland niet voorhanden zijn en waarvoor de eilandbewoners dus naar Zierikzee komen zoals het gemeentehuis, voortgezet onderwijs en een polikliniek. In Zierikzee is een breed scala aan scholen en kinderdagverblijven beschikbaar. Ook sporten als atletiek en hockey, die je elders op het eiland niet aantreft, kunnen in Zierikzee beoefend worden. Qua ligging ten opzichte van het Randstedelijk gebied is het een prima uitvalbasis voor wonen in het mooie en rustige Zeeland en werken in de Randstad.

145 m2
157 m2
2009
485 m3