Aantal bezoekers online 1033
Lyclamaweg  5,8423TC Makkinga

Lyclamaweg 5

8423TC Makkinga

96 m2 / 528 m2
Vraagprijs € 225.000,-
Makelaardij Ytsma

Bent u op zoek naar een vrijstaande woning met ruime garage op een royaal perceel met veel mogelijkheden? Dan kan deze woning écht iets voor u zijn.

Het huis staat op een perceel van 528 m2 in het centrum van Makkinga. De diepe en zonnige tuin bevindt zich aan de achterzijde van het huis. Aan de zijkant van de woning bevindt zich een ruime garage en een oprit voor twee auto’s. De woning is deels gemoderniseerd en dat geeft ook mogelijkheden om het huis naar uw eigen ideeën te (laten) verbouwen. Makkinga beschikt over basisonderwijs en diverse (sport)verenigingen. Makkinga ligt dicht bij het beekdallandschap van de Tjonger, maar ook op korte afstand van het bosrijk gebied van het Drents Friesche Wold. Een prachtig mooi, sfeervol dorp met o.a. de fraaie dorpsmolen De Weyert en de reeds 40 jaar bestaande wereldberoemde maandelijkse vlomarkt.

Voorentree, hal met meterkast, trapopgang, trapkast en kelder, keuken, woonkamer met kamer-en-suite en twee schoorsteenaansluitingen, bijkeuken met achter entree, toilet en badkamer met douchehoek en wastafel.

Overloop met vaste inloopkast, 3 slaapkamers waarvan 1 met vaste kasten.

De achtertuin van deze woning biedt privacy en is deels bestraat. De zonligging is op het westen en de diepte van de achtertuin zorgt ervoor dat u optimaal geniet van de avond zon in uw tuin.

- Absoluut onderscheidend woonhuis voor de juiste doelgroep;
- verrassende leefruimte;
- Voorzien van ruime garage;
- De oprit biedt parkeergelegenheid voor twee auto's;
- Nabij school en sportvereniging.

96 m2
528 m2
1930
371 m3