Aantal bezoekers online 1490
Meester Nennstiehlweg  75,9367PC De wilp

Meester Nennstiehlweg 75

9367PC De wilp

94 m2 / 910 m2
Vraagprijs € 264.500,-
Makelaardij Reinette

Aan de doorgaande weg staat deze gemoderniseerde vrijstaande woning op een ruime kavel van 910 m². Alle bedrading is nieuw, CV installatie vernieuwd, grote dakkapel, zowel beneden als boven kunststofkozijnen en geheel HR ++ glas. Er is een luxe badkamer. De zonnepanelen worden gehuurd.
Er is een royale stenen garage met schuur van 8,9 meter bij 3,6 meter. Verder is er nog een vrijstaande stenen schuur met zadeldak.
Behalve 2 basisscholen is er ook een buurtsuper en een dorpshuis. Het nabijgelegen dorp Marum heeft vele voorzieningen, winkels en sportmogelijkheden. Om heerlijk in de bossen te wandelen is Bakkeveen op enkele minuten met de auto te bereiken of met een kwartiertje op de fiets.
De A7 ligt op 5 minuten rijden met de auto en brengt u in korte tijd naar Heerenveen, Leeuwarden, Drachten, Groningen of Assen.

zijentree, hal met meterkast en trapopgang, zonnige woonkamer met strak gestucte wanden en plafond, laminaatvloeren, verwarming middels radiatoren en houtkachel. Open keuken in rechte opstelling voorzien van een combimagnetron, keramische kookplaat, afzuigkap en vaatwasser, toegang tot een ruime kelder.
In de achter aanbouw is een hal met de deur naar de tuin, modern fraai betegeld toilet en badkamer voorzien van douche, wastafel met meubel en spiegelkast, aansluitingen voor de wasmachine en droger.

Op de verdieping zijn 3 ruime slaapkamers en een inloopkast waarin ook de CV ketel is geplaatst.
Er is een vlizotrap naar een bergzolder.

Volledig voorzien van kunststofkozijnen
Kunststof dakkapel
Moderne badkamer en sanitair
Royale garage/schuur
Tweede stenen schuur.
Zeer royale tuin met ruimte voor het houden van kleinvee.
Geheel omheind met hekwerk ( daardoor veilig voor kleine kinderen )

94 m2
910 m2
1955
377 m3