Aantal bezoekers online 529
Paaskamp  7,8391JA Noordwolde

Paaskamp 7

8391JA Noordwolde

163 m2 / 640 m2
Vraagprijs € 415.000,-
Regent Makelaars

In Noordwolde zijn een aantal wijken zeer populair. Deze woning aan de Paaskamp ligt in zo'n wijk. De woning is op een zeer hoog afwerkniveau gebracht. Alle ruimtes zijn aangepakt met betonlook stucwerk. Als klap op de vuurpijl is er een zeer grote veranda aan de achterzijde op de kavel geplaatst. Hier vindt u voldoende ruimte voor een ruime loungehoek en een eettafel. Voorzieningen van het centrum van Noordwolde zijn op loopafstand te bereiken. Noordwolde is een dorp waar voorzieningen als de supermarkt en scholen nog volop aanwezig zijn.

Via de zij-entree met overkapping bereikt u de ruime hal met veel hoogte en een doorloopmogelijkheid naar de slaap/werk kamer. In de hal vindt u ook het toilet, de meterkast en de badkamer met douche en wastafel. Als u in de hal doorloopt bereikt u de ruime woonkamer, welke voorzien is van een mooie zuil waar de tv en houtkachel in geïntegreerd zijn. De Z-vormige kamer is ook voorzien van strakke wanden en loopt door in de (net nieuw geplaatste) moderne keuken. U kunt prachtig aanschuiven aan het werkblad van de keuken. Fraaie houten barkrukken verfraaien het geheel. De keukenruimte biedt doorgang naar de ruime bijkeuken met een wasmachine-en droger aansluiting. Via de bijkeuken bereikt u de garage. De garage is voorzien van een zware houten garagedeur met automaat en loopdeur. Deze ruimte is ook erg geschikt voor werken aan huis.

Verdieping:
Via de trap in de hal bereikt u de overloop met vide en een doorloop naar de vier slaapkamers en de traditionele badkamer. De badkamer is de enige ruimte in het huis die u nog kunt updaten. De huidige staat is prima maar gedateerd.

Zolder:
Middels een vliso-trap bereikt u de bergzolder. Hier is ook de ketelopstelling.

Veranda:
Soms zijn opstallen zo mooi dat wij ze apart opnemen in de tekst. Deze geweldige veranda is mooi uitgelicht met spots en voorzien van een betonvloer. De huidige bewoners hebben hier een loungeset, eettafel en een jacuzzi gepositioneerd. Wat een prachtige ruimte is dit!

Extra:
*De woning is volledig geïsoleerd en super mooi afgewerkt.
*De oprit is geschikt voor meerdere auto's.
*Verwarming geschiedt middels een cv-installatie van 2014 aangevuld met een houtkachel.
*Grotendeels voorzien van isolatieglas.
*Een ruime, en netjes afgesloten kavel rondom.
*Levensloopbestendigheid is eenvoudig te realiseren.

Regent Makelaars is erg enthousiast over deze woning! Dit afwerkingsniveau is uitmuntend. Komt u ook eens langs om te genieten van deze woning? Wij leiden u graag rond.

8
163 m2
640 m2
1983
745 m3