Aantal bezoekers online 529
Geuzingerbrink  75,7812NT Emmen

Geuzingerbrink 75

7812NT Emmen

136 m2 / 163 m2
Vraagprijs € 195.000,-
Loves Makelaardij

Op een geliefde locatie gelegen geschakeld woonhuis met carport. Aan de voorzijde is de woning met circa 1,5 meter uitgebouwd wat zorgt voor een zeer ruime woonkeuken en een extra grote entree. De woning ligt op een fraaie locatie in de wijk Bargeres met het winkelcentrum op korte afstand. Door de jaren heen is de woning goed onderhouden, gemoderniseerd en aangepast aan de eisen van deze tijd. Het hofje is doodlopend met enkel een fiets/loopdoorgang naar de uitgang van de wijk. Een ideaal kindvriendelijk en rustig hofje.

Zeer lichte entree door de lichtkoepel, toegang tot de bijkeuken, toilet en meterkast. De toilet is in 2017 nog volledig vernieuwd en gemoderniseerd. Woonkeuken voorzien van alle gemakken als oven, koelkast, afzuigkap en gaskookplaat. De lichtstraat in de keuken geeft een prachtig effect. De keuken is vernieuwd in 2006 en is modern landelijke stijl uitgevoerd. In de keuken is er ruim plek voor een 6 persoons eettafel. Woonkamer aan de achterzijde van de woning, en openslaande deuren (geplaatst in 2018) naar de tuin. De houtkachel zorgt voor heerlijke warmte in de koude winterdagen. De dubbelwandige kachelpijp is in 2018 vernieuwd.

Overloop met vaste kast. 3 Slaapkamers waarvan 1 aan de voorzijde en 2 aan de achterzijde. Badkamer voorzien van dubbele wastafel, bad, douche en toilet. De badkamer is functioneel en voorzien van alle gemakken.

Overloop met vaste kast. Daarachter is de Cv-ketel en witgoedaansluiting weggewerkt.

Voor en achtertuin.

-Houten tuinhuis in de achtertuin, voorzien van elektra;
-Buitenkraan;
-Cv-ketel bouwjaar 2006;
-HR++ glas in de uitbouw;
-Wandelgebied Noordbargerbos en Oranjekanaal op korte afstand;
-Houten schuur met elektra aan de voorzijde.

136 m2
163 m2
1971
468 m3