Aantal bezoekers online 1490
SHerenstraat  10,3155SH Maasland

SHerenstraat 10

3155SH Maasland

134 m2 / 208 m2
Vraagprijs € 349.000,-
Peeters & Vermeulen Makelaars Taxateurs

Aan het rustige gedeelte van de ’s-Herenstraat is deze in 1971 gebouwde tussenwoning met zeer royale achtertuin gelegen. Deze kwalitatief goed gebouwde woning is verrassend leuk ingedeeld, beschikt over 4 slaapkamers en een zeer ruime (fietsen)berging met ontsluiting naar de ’s-Herenstraat aan de achterzijde. De woning is centraal in de historische dorpskern van Maasland gelegen, met het water voor de deur. Aan de rustige zijde van de ’s-Herenstraat komt voornamelijk bestemmingsverkeer. Echt een hele leuke, verrassende woning op een prachtige plek in Maasland.

Entree van de woning met meterkast en trap naar verdieping. Bijkeuken met bergkast, toiletruimte en wasmachine aansluiting. Aan de voorzijde van de woning is de afgesloten keuken geplaatst. Vanuit de L-vormige keuken heeft u leuk uitzicht op het water aan de voorzijde. Het voorste gedeelte van de woning is voorzien van een plavuizen vloer. De woonkamer is voorzien van een sfeervolle houten vloer en heeft aan de achterzijde een uitbouw. In deze tuingerichte kamer is het heerlijk genieten van de diepe achtertuin. Achterin de tuin staat de grote fietsenberging annex hobbyruimte welke voorzien is van elektra. Via deze achteruitgang is de ’s-Herenstraat bereikbaar.

Vanaf de overloop heeft u toegang tot 2 slaapkamers aan de achterzijde. Beide slaapkamers hebben een vaste kast. De badkamer is in het midden van de woning gelegen. Deze ruime badkamer is geheel betegeld en voorzien van een inloopdouche en een wastafelmeubel. Ook de hoofdslaapkamer aan de voorzijde is voorzien van een vaste kastenwand en naast de kamer is een inloopkast gelegen.

Dankzij de verhoging van de nok en het plaatsen van een dakkapel is van deze verdieping een volwaardige slaapverdieping gemaakt. Op de overloop is veel bergruimte achter de schuine delen. Hier is ook de technische ruimte met opstelplaats voor de CV-combiketel. Aan de achterzijde van de woning is de vierde slaapkamer. Mede dankzij de dakkapel is dit een ruime slaapkamer met een fraai uitzicht.

Ruim 26 meter diepe achtertuin met grote berging en achteruitgang

Locatie:
Gelegen in het historische, sfeervolle centrum van het dorp, nabij onder andere scholen en winkels. Verbindingswegen auto: A20 Rotterdam-Westland, A4 Amsterdam. Fiets en wandel recreatie om de hoek.

•Bouwjaar ca. 1971
•CV-combiketel (2009)
•Goed gebouwde en onderhouden woning
•Achteruitgang middels recht van overpad

Kadastraal:
’s-Herenstraat 54, 3155 SH Maasland
Maasland sectie H nummer 2965, Groot 2 are 8 centiare

Kenmerken:
Gebruiksoppervlakte wonen:134 m2
Perceeloppervlakte: 208 m2
Berging: 16 m2
Inhoud:435 m3
Opleveren:in overleg (kan spoedig)

134 m2
208 m2
1971
411 m3