Aantal bezoekers online 735
Thorbeckegracht  69,8011VR Zwolle

Thorbeckegracht 69

8011VR Zwolle

125 m2 / 72 m2
Vraagprijs € 438.000,-
Bij Bärbel

Er zijn plekken in Zwolle waarvan we zeggen, dat is één van de mooiste plekjes… En de Thorbeckegracht in de binnenstad hoort in dat rijtje zeker thuis! Dit prachtige pand is verrassend diep en die vierkante meters kan je gebruiken voor wonen en werken. Op de begane grond is ruimte voor kantoor, maar je kan deze ook inrichten als woon- of eetkamer. Op de tussenverdieping is nu een grote slaapkamer en via een kleine trap kom je in de zeer ruime woonkamer met prachtig uitzicht over de gracht. Je kijkt hier zo over het water, de woonboten en de brug naar de binnenstad. Er is een gezellige open keuken voorzien van inbouwapparatuur en toegang tot het heerlijke dakterras. Midden in de stad wonen en toch lekker buiten kunnen zitten… Via een vaste trap kom je op de bovenste verdieping, daar is nu een grote slaapkamer met dakkapel en het meest fantastische uitzicht op de Peperbus en er is een grote zolderruimte (berging) met een extra wastafel en toilet.

Souterrain:
Vanuit de begane grond kom je met een paar treden in het ondergelegen gedeelte van het pand. Hier vind je een zeer royale badkamer voorzien van inloopdouche, wastafel en tweede toilet.

Een open ruimte voorzien van meterkast, de mooie grote ruimte is uitstekend te gebruiken als atelier, kantoor, studeerkamer of extra woonkamer.

Tussenverdieping:
Middels een paar treden kom je op de tussengelegen verdieping, hier vind je een zeer ruime slaapkamer voorzien van lichtkoepel en ramen aan de achterzijde.

Nog een paar treden omhoog en je komt op de eerste verdieping waar je een prachtige ruime woonkamer vindt met een moderne open keuken voorzien van alle apparatuur. Deze plek heeft fantastisch uitzicht over de stadsgracht, richting de stadsmuur en de Peperbus. Een unieke plek! Vanuit de keuken kom je op het dakterras, precies groot genoeg voor een tuintafel met stoelen of een loungesetje.

Via een vaste trap kom je op de tweede verdieping, hier vind je een grote zolderkamer voorzien van dakkapel en helemaal gaaf is het uitzicht op de Peperbus… Verder is er nog een zolderruimte voorzien van cv-opstelling, een extra toilet en een wastafel.

Ligging:
Op een van de mooiste locaties in de Zwolse binnenstad ligt dit charmante pand. Achter de gevel gaan genoeg vierkante meters schuil en als je wilt kan je hier wonen en werken combineren. Je kijkt uit over de stadsgracht, de stadsmuur en je ziet zodra je wakker wordt de Peperbus, hoe uniek is dat….? De bakker vind je om de hoek, supermarkten iets verderop en zodra je de brug oversteekt sta je midden in het centrum. Je kan parkeren in de straat met een vergunning en voor bezoekers is het eenvoudig parkeren in de parkeergarage. De uitvalswegen en de A28 zijn snel en makkelijk bereikbaar. Al met al een perfecte plek aan de rand van het centrum.

125 m2
72 m2
1775
420 m3