Aantal bezoekers online 478
De Kievit  2,7671ZL Vriezenveen

De Kievit 2

7671ZL Vriezenveen

110 m2 / 356 m2
Vraagprijs € 289.500,-
Twentehuis Makelaardij

Gelegen op een uiterst fraaie en zonnige hoekkavel nabij het centrum van Vriezenveen, wordt u aangeboden een karakteristiek vrijstaand woonhuis met grote inpandige garage.

In de basis betreft het hier een zeer degelijk en goed onderhouden woonhuis, echter verkeerd de woning in gedateerde staat en dient het gemoderniseerd te worden. De woning beschikt over een grote zolderberging en een grote inpandige garage met bovenverdieping, hetgeen veel mogelijkheden biedt. Denkt u eens aan een vaste trap naar de zolder, een extra slaapkamer/hobbykamer boven de garage en/-of een slaapkamer en een badkamer op de begane grond. Ook voor werkruimte aan huis is deze woning zeer geschikt.

Voorzieningen als sportgelegenheden, scholen en het centrum van Vriezenveen zijn op korte (loop) afstand gelegen.

Bent u nieuwsgierig geworden naar de mogelijkheden van deze woning! Neem dan gauw contact met ons op voor het inplannen van een vrijblijvende bezichtiging.

Hal/entree, meterkast, toilet met fontein en trapopgang naar de eerste verdieping, woonkamer voorzien van een houten vloer en een gashaard, half open keuken met gedateerde keukenopstelling voorzien van apparatuur, tussenhal met deur naar het terras en doorgang naar de grote inpandige garage met bovenverdieping.

Overloop met vlizotrap naar de zolderberging, gedateerde badkamer met ligbad, toilet en wasmeubel, vier slaapkamers waarvan drie met vaste kast(en), de grote slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning is tevens voorzien van een balkon.

Middels vlizotrap bereikbare ruime zolderberging.

Balkon
De grote slaapkamer gelegen aan de achterzijde van de woning is voorzien van een balkon.

De voortuin is ruim opgezet, beschikt over een grote oprit met plaats voor meerdere auto’s en heeft door het extra stuk groenvoorziening van de gemeente een prachtige vrije ligging. De achtertuin is achterom te bereiken, beschikt over een terras en is rondom voorzien van veel groen.

Karakteristiek vrijstaand woonhuis met grote inpandige garage.
Bouwjaar 1975.
Perceel 356 m2.
Woonoppervlakte circa 110 m2 (exclusief overige inpandige ruimte).
Overige inpandige ruimte (zolderberging, garage plus bovenverdieping garage) circa 107 m2.
Gebouw gebonden buitenruimte (balkon) circa 2,4 m2.
Inhoud circa 605 m3.
Warm water middels Boiler.
Verwarming middels hete luchtverwarming, Brink Climate Systems bouwjaar 2011.
Voorlopig energielabel C.

Op al onze woningen zal in de koopovereenkomst een 10% bankgarantie of waarborgsom worden opgenomen, aan eventuele fouten in deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.

110 m2
356 m2
1975
605 m3