Aantal bezoekers online 870
Schotse Hooglandersstraat  79,5165AD Waspik

Schotse Hooglandersstraat 79

5165AD Waspik

196 m2 / 767 m2
Vraagprijs € 495.000,-
Vastgoed013

Schotse Hooglandersstraat 79 Waspik

Op de hoek van de Schotse Hooglandersstraat en de Arnoldus Verschurenstraat staat deze opvallende, speels vormgegeven vrijstaande woning met een grote garage, oprit en een prachtige tuin. De woning heeft veel luxe en grote ramen die zorgen voor veel lichtinval en tuincontact. Dankzij de kantoorruimte (met eigen entree) kun je wonen met werken combineren en met een eenvoudige verbouwing kun je zelfs gelijkvloers wonen. Maak kennis met dit brok woongenot en wie weet woon jij binnenkort in deze fantastische woning!

De woning staat aan de zuidkant van Waspik en heeft een gunstige ligging ten opzichte van de snelwegen A27 en A59. Steden als Breda, Oosterhout, Waalwijk en Tilburg zijn dichtbij en Waspik wordt omringd door mooie, veelzijdige natuur. Waspik heeft diverse voorzieningen waaronder een supermarkt en diverse sportfaciliteiten. Vanuit de Schotse Hooglandersstraat ben je binnen vijf minuten bij een basisschool, peuterspeelzaal of een kinderdagverblijf. Kortom; een rustige locatie waar alle noodzakelijke voorzieningen binnen handbereik zijn!

Aan de kant van de Arnoldus Verschurenstraat is de overdekte entree van deze bijzondere woning. Ruimte en luxe voeren de boventoon, dat merk je direct als je in de hal staat. De mooie trap met vide, volop mooie detailleringen om je heen en luxe materialen geven de hal zijn geheel eigen karakter. Rechts in de hal zijn de meterkast, de toiletruimte met fonteintje en een portaal met cv-ruimte. De tegelvloer met vloerverwarming vind je op nagenoeg de hele begane grond en past bij diverse interieurstijlen.

Openslaande deuren in de hal geven toegang tot de ruime woonkamer met open keuken. Dankzij de grote ramen aan drie zijden heb je veel lichtinval en mooi uitzicht op de rondom gelegen tuin. Bij de zithoek is de zandstenen schouw met gashaard de blikvanger en aan de achterzijde is de zeer ruime eetkamer.

De open keuken heeft een luxe, uitgebreide opstelling met alle benodigde inbouwapparatuur: een groot gasfornuis met een afzuigkap, een vaatwasser, Amerikaanse koelkast, oven en een combioven. De keuken heeft een landelijke stijl en heeft dankzij de natuurstenen werkbladen een prachtige uitstraling.
In de hoek van de keuken is een schuifdeur naar een extra kamer, nu in gebruik als tv-kamer. Met een eenvoudige verbouwing kun je hier een slaapkamer met badkamer realiseren waardoor gelijkvloers wonen mogelijk is. In deze kamer is een trap naar een entresol/slaapruimte.

Aan de andere zijde van de woning zijn de bijkeuken, kantoorruimte en de garage. De bijkeuken heeft een brede kastenwand met praktische bergruimte en de aansluitingen voor de wasmachine en droger. Naast de bijkeuken is de kantoorruimte, inclusief een eigen entree. Ideaal
De in spouw gebouwde garage is maar liefst 37m2 groot en heeft een stahoge kelderruimte (voorheen werkruimte), te bereiken vanuit de tuin. Dankzij de brede toegang is de garage ook goed toegankelijk met een grote auto. De garage is ook vanuit de garage te bereiken, ideaal als je tijdens een regenachtige dag thuiskomt.

Via de trap met vide kom je op de L-vormige overloop die toegang biedt tot drie slaapkamers en de badkamer. De grootste slaapkamer heeft een deur naar het platte dak en een van de andere kamers heeft een brede (garderobe)kast. De vloerafwerking is op de slaapkamers en de overloop hetzelfde; keurig laminaat met een lage plint.

Luxe en comfort staan centraal in de badkamer. Het hoekbad met whirlpool en twee vaste nekkussentjes is een heerlijke plek om tot rust te komen. Kies je voor een douche dan heb je de beschikking over een ruime inloopdouche met een douchekolom met meerdere (massage)stralen. Verder zijn er een tweede toilet en een wastafelmeubel met twee wastafels in deze geweldige ruimte.

Boven een van de slaapkamers is een vlizotrap gesitueerd welke toegang geeft tot de bergzolder.

De woning staat op een groot perceel en heeft een voor-, zij- en achtertuin. De tuin aan de achterzijde is ingedeeld met twee grote terrassen, een grasveld, hoge hagen en een ingegraven trampoline. De voor- en zijtuin zijn ingericht als siertuin met een bruggetje over de vijver, looppaden van natuurstenen kinderkopjes, een grasveld en een grote variatie aan bomen, planten en struiken. Bij het bruggetje is een trap naar een lagergelegen terras waar je volop privacy hebt en iets verder is een overdekt terras waar je volop geniet van het uitzicht op deze bijzondere woning.

196 m2
767 m2
1972
993 m3