Aantal bezoekers online 1402
Rijksweg  151,9792PD Ten post

Rijksweg 151

9792PD Ten post

159 m2 / 1135 m2
Vraagprijs € 200.000,-
iQ Makelaars Midden- Groningen

LET OP! DE VRAAGPRIJS IS EEN VANAFPRIJS, VERKOPER WIL U HIERMEE UITNODIGEN TOT HET UITBRENGEN VAN EEN BIEDING VANAF DE AANGEGEVEN VRAAGPRIJS!

Top locatie met landelijk uitzicht!
Vrijstaande woning met eigen oprit, gelegen aan de Rijksweg 151, 9792 PD Ten Post.

Op een prachtige locatie in Ten Post bevindt zich deze ruime vrijstaande woning met woonkeuken en ruime woonkamer, 2 slaapkamers, waarvan 1 op de begane grond en een badkamer met inloopdouche en toilet. De woning is ideaal voor rustzoeker met twee rechterhanden om het up to date te maken.

Ten Post is een dorp in de gemeente Groningen met ongeveer 775 inwoners (CBS 2019). Het dorp wordt in tweeën gedeeld door de N360, de weg van Groningen naar Delfzijl, waardoor de stad met een 15 minuten per auto bereikbaar is. Ook met OV en de fiets is de stad vanaf deze locatie goed bereikbaar. Het deel ten westen van de weg N360 met de karakteristieke molen de Olle Widde staat vanouds bekend als Kröddeburen. Sv TEO biedt de bewoners van het dorp de mogelijkheid om te voetballen, gymnastieken of actief deel te nemen aan de loopgroep. In het nabijgelegen dorp Ten Boer bevindt zich o.a. een supermarkt en een bakker.

Het woonhuis kunt u betreden via de voordeur en hal. Wanneer u rechtdoor loopt komt u bij de deur naar de ruime woonkamer met uitzicht op de tuin en de landerijen aan de achterzijde. De woonkamer is voorzien van een tegelvloer, pelletkachel, bergingskast met CV en deur naar het heerlijke terras. Vanuit de woonkamer loopt u zo de woonkeuken in. Deze woonkeuken is voorzien van kookeiland met gaskookplaat en een keukendeel tegen de wand aan met wasbak, vaatwasser en koelkast, via de keuken komt u in de bijkeuken/berging.

In de hal vindt u 2 deuren, waarvan 1 leidt naar de slaapkamer op de begane grond, met vliering en de andere brengt u naar de badkamer met het toilet en een inloopdouche. Naast de badkamer is de trap naar de eerste verdieping.

Op de eerste verdieping heeft u de deur naar de ruime slaapkamer met inbouwkast en laminaatvloer. Aan de rechterzijde van de trap zit een deur naar de vliering.

Via de deur in de woonkamer, loopt u zo de tuin in. In deze tuin staat 2 tuinhuizen en is een overkapping aanwezig, waar u in de zomer heerlijk kunt genieten op bijvoorbeeld uw loungeset. En wat dacht u van dat mooie uitzicht aan de achterzijde van de woning! Hier beleeft u zowel voor als achter de woning de vrijheid, het landelijk leven.

De woning heeft NAM schade. Hiervan loopt nog een zaak en zijn alle rapporten aanwezig. De verkopers zijn op zoek naar een nieuwe eigenaar die liefde heeft voor de locatie en de woning wil opknappen en er een prachtige woning van wil maken. De rapporten zijn, bij dusdanige interesse, in te zien. Alle bij verkoper bekende schades zijn in de vragenlijst onderbouwd en hebben zij in aantoonbare rapporten staan. De rapporten zijn worden overgedragen, inclusief de melding die nog in behandeling staat.

Kortom: een ruime woning met vele mogelijkheden en ideaal voor mensen die houden van een klusuitdaging en landelijk wonen!

Overige bijzonderheden:
•Slaapkamer en badkamer op begane grond
•Gelegen aan doorgaande weg
•Omringd door natuur
•Vrij uitzicht aan voor- en achterzijde
•Ruime woonkeuken
•Zeer veel lichtinval
•Eigen parkeergelegenheid
•Overkapping aan achterzijde van de woning
•Kluswoning met veel potentie

159 m2
1135 m2
1910
634 m3