Aantal bezoekers online 48
Leeghwaterstraat  56,4561MB Hulst

Leeghwaterstraat 56

4561MB Hulst

130 m2 / 558 m2
Vraagprijs € 324.500,-
Reunis Vastgoed

Bijzonder mooi en rustig gelegen vrijstaande woning met prachtige tuin rondom. Het is hier heerlijk rustig wonen in een kindvriendelijke buurt met vrij uitzicht over het landschap. Ideaal voor een gezin met kinderen of voor iemand die optimale rust, ruimte en privacy wenst.

Entree, hal met tegelvloer, toiletruimte met fonteintje, meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping. Ruime L-vormige woonkamer met tegelvloer en houthaard.
Keuken in rechte opstelling met bar voorzien van afzuigkap, oven en gaskookplaat. Achter de keuken bevind zich een tuinkamer met toegang naar de garage. De garage is inpandig bereikbaar met aansluitingen voor de wasmachine en voorzien van een elektrische poort.

Overloop met een mooie parketvloer. 3 Slaapkamers en de badkamer met royale douche, toilet en wastafel. De badkamer is enkele jaren geleden volledig vernieuwd.

Buiten
Mooie tuin rondom met oprit geschikt voor 2 auto’s.
De tuin is fraai aangelegd met veel groen, aan de achterzijde heeft men vrij uitzicht over het mooie Zeeuwse landschap.

130 m2
558 m2
1977
500 m3