Aantal bezoekers online 234
Kievitspark  13,2215NH Voorhout

Kievitspark 13

2215NH Voorhout

152 m2 / 410 m2
Vraagprijs € 599.000,-
Agterberg Makelaardij

Heerlijk wonen aan het rustige Kievitspark? Dat kan! Op een ruime kavel van ca. 410 m² gelegen geschakelde villa met riante uitbouw aan de achterzijde en garage voorzien van vliering (extra slaapkamer mogelijk), parkeren op eigen terrein onder de carport, 2 badkamers, 3 slaapkamers, voor- en ruime achtertuin en een riante living met open keuken. U kunt deze woning volledig naar eigen inzicht renoveren, een prachtig project!

De woning is gelegen in een kindvriendelijke buurt, op loopafstand van de Herenstraat met zijn winkeltjes. Daarnaast heeft de woning een zeer goede ligging ten opzichte van uitvalswegen (A-44) en openbaar vervoer en kunt u op de fiets binnen 20 minuten in Noordwijk zijn! Scholen en sportverenigingen zijn op korte afstand gelegen.

Woningen in Voorhout op deze locatie en van dit kaliber zijn schaars. Mis daardoor uw kans niet!
Bel met ons kantoor voor een bezichtiging of aanvullend informatie!

Voortuin:
Voortuin met aan de rechterzijde de eigen parkeerplaats met carport en toegang tot de garage middels dubbele deur. Entree van de woning aan de linkerzijde.

Hal met garderobenis, meterkast, toilet met fonteintje en trapopgang. Via de hal toegang tot de riante living, aan de achterzijde volledig uitgebouwd met een gigantische lichtkoepel. Hierdoor ontstaat er een prachtige lichtval in dit gedeelte van de ruimte. De aanbouw is gereed om een verdieping op te bouwen.
De gehele begane grond is voorzien van een plavuizen vloer. Open keukenopstelling in U-vorm met diverse apparatuur. Via de schuifdeur komt u in de ruime achtertuin. Deze heeft een ligging op het Noordoosten.
De uitbouw voorziet tevens in een kamer op de begane grond met eigen badkamer. U kunt vanuit deze kamer eveneens naar de achtertuin. De aangesloten badkamer is voorzien van een lichtkoepel, douche, toilet en wastafelmeubel.

Garage:
Middels de dubbele deuren toegankelijk, alsook via de woonkamer. Een prima afmeting met gang naar de achtertuin. De garage heeft een vaste kast waar de combiketel is geplaatst. Daarnaast is er een vliering aanwezig, bereikbaar via een steektrap.

Overloop met toegang tot de twee slaapkamers en de badkamer. Vanuit de overloop is de punt van de woning bereikbaar (via een steektrap).

Kenmerken:
- Bouwjaar 1951
- Eigen grond
- Woonoppervlakte ca. 152 m²
- Perceelgrootte 410 m2
- Inhoud woning ca. 752 m³
- Tuingerichte woon-/eetkamer voorzien van plavuizen vloer
- Verwarming en warm water middels Nefit combiketel
- De woning is geheel voorzien van dubbele beglazing
- Elektra 8 groepen
- Aanbiedingsvoorwaarden Agterberg Makelaardij van toepassing
- Niet-bewonersclausule van toepassing
- Asbestclausule en Ouderdomsclausule van toepassing
- Oplevering in overleg.

Bij interesse adviseren wij u, uw eigen aankoopmakelaar in te schakelen!
Mocht u interesse hebben in deze woning maar u heeft uw eigen woning nog niet verkocht.... bel dan zeker even met ons kantoor voor een vrijblijvende waardebepaling!

De gegeven informatie is met zorgvuldigheid opgesteld, aan de juistheid kunnen echter geen rechten worden ontleend. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een aanbod of om in onderhandeling te treden.

152 m2
410 m2
1951
752 m3