Aantal bezoekers online 18
De Duinen  353,3253MR Ouddorp

De Duinen 353

3253MR Ouddorp

91 m2 / 812 m2
Vraagprijs € 448.000,-
Bezuijen Bemiddeling

Strandvilla te koop! In en rondom deze vrijstaande woning staan zand, strand en zee centraal. Een prachtig bezit aan de kust. Interessant als belegging maar ook absoluut om zelf optimaal van te genieten. Het betreft de strandvilla: De Duinen 353 op het Resort Landal Strand Resort Ouddorp Duin. De locatie moet u zelf zien, beleven, voelen maar zeker ook om te proeven en te ruiken. Het perceel is 812 m² groot en de villa wordt verkocht inclusief de volledige inventaris.

De strandvilla is hip qua looks en relatief onderhoudsarm. Dit geldt zeker ook voor de fraaie duintuin. Het gehele onderhoud wordt trouwens gedaan voor u. En u kunt parkeren met meerdere auto’s op de schelpen parking voor uw vakantievilla.

INDELING
Via de centrale hal komt u in de woning met in de hal het toilet, de meterkast en de garderobehoek. De royale living met fantastische open leefkeuken is een geweldige ruimte met veel raampartijen en mooi uitzicht. De living heeft een handige strandlook stenen, praktisch en past perfect in de omgeving. De living is L-vormig en heeft een handige indeling. De keuken, die in een robuuste houtlook is uitgevoerd, heeft alle apparatuur die u nodig heeft. Geen zin om te koken is hier geen probleem want u kunt terecht in de strandtenten of het uitstekende restaurant op het park, maar de volgende apparatuur is aanwezig; een kookplaat, een combi oven/magnetron, een riant werkblad en natuurlijk een vaatwasser. Op de eerste etage vindt u drie riante slaapkamers waarvan één met badkamer en-suite. De tweede badkamer is voorzien van een ligbad met gecombineerde douche, wastafel, hangtoilet en een Velux dakraam.

PERCEEL
U zit hier heerlijk beschut. De tuin is rondom de strandvilla. Denk aan duinen, helmgras, duindoorns, konijntjes, prachtige vergezichten, eindeloze wolken en altijd prachtige kleuren, sterren en…. het licht van de vuurtoren die in de avond trouw over u waakt. De zee en het strand zijn op zeer korte loopafstand, evenals alle leuke vrijetijds- en kinderactiviteiten. Er wordt veel georganiseerd op het park en bij weer of geen weer is er altijd wat te doen. Denk aan hele goede horeca, zoals het strandrestaurant genaamd Bij Marc, het overdekte zwembad, de klimtoren, de overdekte speelruimte, het theater de Houten Kaap, de Spar en diverse leuke winkeltjes. Er is altijd iets te beleven.

ALGEMEEN
Het park is aangelegd in 2015. Het gaat in het geheel op in de duinen, het strand en de omgeving. De strandvilla ligt op een superlocatie, namelijk rustig aan de buitenrand, waardoor u aan de achterkant uitkijkt over de akkers richting de vuurtoren van Ouddorp. Geniet van de zilte zeelucht, terwijl de kinderen spelen in de indoorspeeltuin of op het speelduin. U kunt lekker zwemmen in het prachtige zwembad. Daarna kunt u een boodschap doen bij de supermarkt die zeven dagen open is of in het restaurant op het park aanschuiven voor een heerlijk diner. Dit is wat dit park uniek maakt ten opzichte van andere plekken of parken in Ouddorp, alle voorzieningen, natuur en zee op loopafstand!

Wat deze woningen zo aantrekkelijk maakt is de dubbelfunctie, zowel voor eigen gebruik van de woning als voor verhuur, zodat het een ‘belegging’ wordt met dubbel rendement. De rendementen van de afgelopen drie jaar en de prognoses voor de komende jaren zijn uitstekend. Het park wordt hoe langer hoe mooier en is zeer geliefd. Het voordeel van verhuur via de Landal-organisatie is, dat in tegenstelling tot de meeste parken in Nederland, het rendement en risico gespreid worden over een pool van bezitters van dezelfde categorie woningen. Ook wanneer uw woning niet verhuurd wordt, is er rendement. U kunt de woning ook zelf gebruiken, dan deelt u niet mee in de pool. Maar als u de woning wel beschikbaar stelt voor verhuur en last minute (binnen een week) boekt, dan kunt u slechts tegen schoonmaakkosten in uw woning verblijven en deelt u toch mee in de pool. Dat geldt ook als u uw eigen woning verhuurd is, want dan kunt u zonder kosten in een andere woning uit de pool verblijven als die beschikbaar is. Dat is een uniek concept. De verhuurorganisatie ontzorgt totaal, zodat u optimaal van uw bezit kunt genieten, zowel verhuurd als bij 100% privé gebruik. The proof of the pudding is in the eating: u kunt natuurlijk ook eerst een vakantievilla huren om het persoonlijk te beleven (0187-700 222 of https://www.landal.nl/parken/strand-resort-ouddorp-duin/accommodaties).

OMGEVING
Ouddorp Duin ligt op de grens van Zuid-Holland en Zeeland. Een ideale plek om er op uit te trekken. Van pittoreske dorpjes als Ouddorp, Goedereede met karakteristieke Domtoren en Middelharnis tot mooie natuurgebieden, heerlijke stranden en bijzondere bezienswaardigheden. Leer alles over de visserij tijdens een rondleiding bij de visafslag in Stellendam. Of maak een ritje in een gerestaureerde tram vanuit het RTM trammuseum en geniet van het schitterende uitzicht over het Grevelingenmeer en duinlandschap. Of bezoek de steden Zierikzee, Dordrecht en Rotterdam. Kortom hier vindt u het beste van twee provincies. Of u nu wilt fietsen, wandelen, zwemmen of watersporten, de mogelijkheden zijn eindeloos. We zien u graag in Ouddorp. Maak een afspraak en kom het zien.

Vraagprijs € 448.000 k.k. exclusief BTW

91 m2
812 m2
2015
349 m3