Aantal bezoekers online 11
Binnenpad  31,8355BR Giethoorn

Binnenpad 31

8355BR Giethoorn

175 m2 / 1287 m2
Vraagprijs € 499.000,-

Deze woning moet u ervaren om het op waarde te schatten. Maak een afspraak met iQ Makelaars om de woning te bezichtigen, beleef de sfeer! Johan Maasse uw makelaar vertelt u met plezier meer over de woning.

Karakteristieke vrijstaande, rietgedekte woonboerderij welke is gebouwd in 1906. Gelegen nabij de oude kern van Giethoorn en in het beschermde dorpsgezicht. De woning is te bereiken via een karakteristieke Gieterse brug.

De woonboerderij is in de loop der jaren, gerenoveerde, gemoderniseerde en verbouwd. Het karakteristieke van de woonboerderij is zowel aan binnen- en buitenzijde bewaard gebleven. Het heeft een RUIME woonoppervlakte van 175 m2 en is gelegen op een ruim perceel van 1287 m2 eigen grond.
De aangelegde terrassen aan de voor- en achterzijde van het pand bieden ontspanning en een fraai uitzicht. Op het terras aan de voorzijde van het pand wordt aangenaam verpozen geboden met uitzicht op de levendige gracht. Aan de achterkant van de woning bevindt zich een ruime prachtig aangelegde tuin op het oosten. Deze is volledig besloten waardoor volledige privacy gegarandeerd wordt, aan de achterzijde van de tuin bevindt zich een botenhuis met eigen ligplaats. Hier vanuit beschikt u over een directe verbinding met open vaarwater met o.a. aansluiting op de meren van Noordwest Overijssel. Direct achter de woonboerderij bevindt zich een vrijstaande houten schuur.

De woonboerderij biedt comfortabel wonen op één van de meest geliefde locaties in Giethoorn.

Begane grond;
Entree, Hal met toegang naar 1e slaapkamer met bedstee,1e badkamer voorzien van douche, wastafel, gastentoilet en mechanische ventilatie. De zeer ruime sfeervolle woonkamer is gelegen aan de achterzijde van de woning, daarvanuit heeft u toegang naar de prachtige tuin. De 2e badkamer is voorzien van Bad/douche, dubbele wasbak en 2e toilet, aansluitend bevindt zich hier de 2e slaapkamer;
Tevens is vanuit de hal de keuken met bijkeuken bereikbaar en aan de voorkant van de woning bevindt zich de ruime eetkamer en toegang naar de kelder.

1e verdieping:
Te bereiken met vaste trap, Overloop; de 3e slaapruimte en extra bergruimte/zolder met opstelling van C.V.

- 2 slaap- en badkamers op de begane grond en extra slaapruimte op de eerste verdieping,
- De woning biedt u 8 slaapplaatsen
- Het hele achterhuis is uitgerust met nieuwe kozijnen voorzien van dubbele beglazing
- In 2017 is het pand voorzien van een nieuwe rieten kap.
- In 2009 is een nieuwe CV-ketel + expansievat geïnstalleerd
- De hal en keuken zijn voorzien van authentieke plavuizen vloeren
- De woonkamer is uitgerust met een laminaatvloer
- Keuken voorzien van o.a. Miele vaatwasser, oven en 6 pits gasfornuis.
- Bijkeuken voorzien van een betonnen grintvloer, wasmachine- en droogtrommelopstelling
- Tegen een kleine vergoeding is een parkeervergunning te verkrijgen om de auto op circa 150 meter te parkeren.

Omgeving
Met een boot of wandelend kunt naar een prachtig natuurgebied met uitgestrekt vis- en vaarwater. In elk jaargetijde biedt deze woning en de bijzondere leefomgeving ware geneugten. Met de boot of de fiets kunt u erop uitrekken in dit uniek stukje Nederland.

Giethoorn is gelegen in het Nationaal Park "De Weerribben-De Wieden" en is vooral bekend als "het Venetië van het Noorden". De dorpskern is alleen toegankelijk te voet of over het water. Giethoorn heeft een supermarkt, diverse restaurants en vele watersportfaciliteiten. Daarnaast zijn er twee basisscholen in de omgeving en is er de beschikking over enkele huisartsen. In het nabijgelegen Steenwijk (8 kilometer) en Meppel (13 kilometer) is een volledige winkel aanbod aanwezig en zijn er theaters, sportverenigingen en een ziekenhuis. Verder zijn er prima uitvalswegen zodat u snel in Meppel, Zwolle en Emmeloord bent, en u hebt een prima verbinding naar de A6/ A32. In Steenwijk en Meppel zijn treinstations.

175 m2
1287 m2
1906
700 m3