Aantal bezoekers online 12
Raadhuisplein  44,4285CT Woudrichem

Raadhuisplein 44

4285CT Woudrichem

110 m2 /
Vraagprijs € 435.000,-

Boven het vernieuwde winkelhart (2013) van het vestingstadje Woudrichem in een fraai appartementencomplex ligt op de 4de verdieping dit mooie penthouse (3 slaapkamers) met groot zonneterras op de zuidzijde. Tevens een eigen berging en twee eigen parkeerplaatsen in het souterrain. Alle voorzieningen zoals o.a. twee supermarkten (Lidl en Boons Markt), Action, Drogist, Bakker maar ook dokterspost, apotheek en cafetaria zijn op een steenworp afstand gelegen. Steden zoals Gorinchem, Breda en Den Bosch zijn snel en gemakkelijk te bereiken met zowel de auto als het openbaar vervoer. Het penthouse is goed afgewerkt en helemaal instapklaar. Vanaf het zonneterras met heel veel privacy een schitterend uitzicht over de omgeving. Tevens is het complex voorzien van een hele fraaie binnentuin.

Begane grond appartementencomplex:

Centrale entree met daarin de brievenbussen en toegang tot de appartementen, binnentuin en souterrain via trappenhuis en lift.

Indeling appartement:

Ontvangsthal met aansluitend een centrale gang, meterkast, 3 slaapkamers waaronder een 'master bedroom' met schuifpui (v.v. insecten hordeur) naar het terras, modern toilet ingericht met een zwevend closet en een fontein, praktische bijkeuken met aansluitingen t.b.v. wm/wasdroger, cv-opstelling en unit mechanische afzuiging, mooie badkamer met royale inloopdouche v.v. stort- en handdouche, zwart hoogglans wastafelmeubel met witte waskom en brede spiegel (met spiegel verlichting), zwevend closet en design radiator, heerlijke lichte woonkamer met veel glas aan de terraszijde, schuifpui naar het zonneterras en vaste kastruimte en open keuken ingericht met een hoekopstelling voorzien van Siemens inbouwapparatuur.

Berging en 2 parkeerplaatsen:

In het souterrain heeft men een eigen berging (afmetingen ca. 6 m²) en 2 eigen parkeerplaatsen (nummer 23 en 33). Het souterrain is bereikbaar via de centrale entree maar ook via een op afstand bedienbare sectionaal deur. Tevens is er ook nog een algemene fietsen berging aanwezig met oplaadpunten t.b.v. een elektrische fiets.

Zonneterras:

Wat heel uniek is aan dit penthouse is het prachtige terras gelegen op de zuidzijde. Toegankelijk via de woonkamer maar ook vanuit de 'master bedroom'. Al heel snel kan men hier genieten van het buiten zijn en van de omgeving.

Heel centraal gelegen ten op zichtte van alle voorzieningen maar ook van verschillende uitvalswegen richting de steden Gorinchem, Breda en Den Bosch. Ook de randstad is gemakkelijk aan te rijden. Vanuit Woudrichem is er een bus verbinding richting Gorinchem, Den Bosch en via Sleeuwijk ook naar Breda. Vanuit de vesting (met verschillende horeca gelegenheden) is met een pontverbinding de binnenstad van Gorinchem te bereiken.

110 m2
2013
375 m3