Aantal bezoekers online 20
Gruttostraat  12,2025XL Haarlem

Gruttostraat 12

2025XL Haarlem

82 m2 / 118 m2
Vraagprijs € 329.000,-

Gezellige en goed onderhouden tussenwoning gelegen op een top plek in de kindvriendelijke en rustige Vogelbuurt! Deze woning heeft naast de 3 slaapkamers ook een geheel geïsoleerd, sfeervol tuinhuis van 8 m2 dat gebruikt kan worden als werkkamer of logeerkamer.

Entree met meterkast, hal met wc, trapkast en toegang tot de woonkamer. De ruime, lichte woonkamer met erker is voorzien van een houten vloer en heeft een houtkachel. De kamer staat in open verbinding met de keuken. De keuken is vernieuwd in 2016 en heeft een 4 pits gaskookplaat, afzuigkap, oven en koelkast. Vanuit de keuken is er toegang tot een heerlijke tuin op het Zuidwesten, met o.a. een zandbak, moestuin en het al eerdergenoemde houten tuinhuis. Naast het tuinhuis is er opslagruimte voor het hout voor de houtkachel en hier bevinden zich de hokken voor de drie konijnen van de familie. Tevens is er een poort naar het achterom.

1e verdieping.
Hier bevinden zich 3 slaapkamers, waarvan de hoofdslaapkamer aan de achterzijde van de woning (met inbouwkasten) een deur heeft naar het balkon. De badkamer is in 2014 geheel vernieuwd en heeft een bad, een wastafelmeubel en een aansluiting voor de wasmachine.
Middels een vlizotrap is de vliering te bereiken. Behalve veel opbergruimte bevindt zich hier ook de cv ketel (Remeha, 2014) .

Ligging:
De Gruttostraat is één van de meest populaire straten van de Vogelbuurt en dat is niet voor niets. Deze straat in Haarlem wordt gekenmerkt door de jaren 30' woningen, met veel glas-in-lood, voortuinen en gezellige erkertjes. Het is een rustige buurt met relatief veel groen. Op fietsafstand van het strand en de duinen, maar tegelijkertijd is ook het centrum makkelijk te bereiken binnen vijftien fietsminuten, of met een van de vele busverbindingen. Bovendien zit je zo op de snelweg.
Om de hoek bevinden zich allerlei faciliteiten, denkend aan: verschillende basisscholen, het voortgezet onderwijs, meerdere speeltuinen, kinderboerderijen, een park, de bibliotheek, sportclubs voor alle leeftijden, een ijsbaan, en het winkelcentrum Marsmanplein met o.a. twee supermarkten.
Qua natuur zit je hier ook goed. Wat dacht je van de Hekslootpolder, waar je vooral in de ochtend kan genieten van een prachtige zonsopgang? Natuurgebied Spaarnwoude en het gezellige dorpje Spaarndam zijn ook binnen handbereik.

Woonopp. 82 m2 (inclusief vliering), meetrapport aanwezig
Balkon aan achterzijde woning
Zonnige tuin gelegen op het Zuidwesten
Geïsoleerd tuinhuis 8 m2.
CV combiketel Remeha (2014)

82 m2
118 m2
1933
305 m3