Aantal bezoekers online 889
Nieuweweg b 3,8391KM Noordwolde

Nieuweweg b 3

8391KM Noordwolde

171 m2 / 2330 m2
Vraagprijs € 525.000,-
Regent Makelaars

Soms blinkt een woning uit in locatie en onderhoud. Deze vrijstaande levensloop bestendige woning met vijf slaapkamers in Noordwolde ligt op een terp en biedt zo uitzicht over de riante kavel van 2330 m2. De ruime vrijstaande garage met carport ligt mooi in de hoek waardoor u eenvoudig met de auto's de garage bereikt. De oprit is geschikt voor meerdere auto's. Noordwolde is een actief dorp met een leuk winkelcentrum en supermarkten op fietsafstand van de woning. Ook zijn snelwegen in de nabijheid te vinden.

Via de entree/hal met vide en een prachtige eiken kniktrap bereikt u de slaapkamer begane grond (met eigen badkamer) en de ruime woonkamer in L-vorm. In de woonkamer is een prachtige haardpartij gesitueerd en een doorloop naar de open keuken. De keuken opstelling heeft kwaliteit, dit straalt af van het granieten werkblad en fraaie hedendaagse technieken. De doorkijkjes door de vele raampartijen en meerdere schuifpuien maken het landelijke gevoel compleet. Deze kavel ligt prachtig tegen het bos (Fries/Drents Woud, Staatsbosbeheer)aan, waardoor privacy in de tuin geborgd is.

Verdieping:
De trap in de hal leidt naar de overloop met separaat toilet. Op de verdieping vindt u vier ruime slaapkamers en een badkamer. De badkamer is voorzien van een inloopdouche, bad en een dubbele wastafel. Ook vindt u op de overloop 2 diepe kasten, waarvan 1 kast voor de cv/mechanische afzuiging is. De ander is een diepe bergkast.

Extra:
-Er is een stacaravan aanwezig achter de garage, dit is een heerlijke plek om lekker te genieten van het landelijke
gevoel
-De garage is ruim bemeten, namelijk 51 m2 en is voorzien van een elektrische kanteldeur
-In de tuin staat een blokhut met houtopslag
-Leistenen vloer met vloerverwarming doorlopend zonder drempels naar bijkeuken, keuken, kamer en de hal.
-Badkamer boven ook voorzien van vloerverwarming
-Op het dak van de garage 20 zonnepanelen, op het woonhuis 3 stuks
-Krachtstroom in de garage
-Volledig geïsoleerde woning, goed onderhouden
-Woning is gebouwd door Architectenbureau Wapstra b.v. Heerenveen

Wat een prachtige locatie in Friesland! De uniek wandel-en fietsroutes in het Drents Friese Wald liggen op fiets afstand.
Regent Makelaars leidt u graag rond in deze nette woning.

171 m2
2330 m2
1997
605 m3