Aantal bezoekers online 1614
Sneeuwuil  17,7827GG Emmen

Sneeuwuil 17

7827GG Emmen

101 m2 / 200 m2
Vraagprijs € 189.500,-

WAT EEN HEERLIJK HOEKHUIS MET GARAGE HIER AAN DE SNEEUWUIL !
VRIJ UITZICHT VOOR EN ACHTER.
EN WAT EEN RUSTIGE BUURT.

Bovenstaande prijs is een BIEDEN VANAF PRIJS, wat betekent dat je vanaf deze prijs met een goed bod kunt komen, waarna door middel van onderhandelingen de verkoopprijs zal worden bepaald. Bij grote belangstelling behoudt de verkoper zich het recht voor om de strategie te wijzigen, waardoor alle belangstellenden een evengrote kans hebben om een bieding uit te brengen.

START VAN DE VERKOOP IS EEN OPEN HUIS,
DAT ZAL WORDEN GEHOUDEN OP WOENSDAG 15 MEI VAN 16.00-17.30 UUR.

Hieronder staat de informatie die je nodig hebt om een eerste indruk en beeld te krijgen van dit leuke huis. Zeker weten dat je na het lezen van de tekst en het bekijken van de foto's enthousiast zult worden.

INDELING:

Entree; hal met laminaatvloer, meterkast en een modern toilet met fonteintje (2018).
De woonkamer, eveneens met een mooie laminaatvloer, is straatgericht en alle wanden zijn volledig opnieuw gestucd in 2017. Via de eethoek bereik je de open keuken die aan de tuinzijde is gelegen. In 2018 is daar een modern nieuw L-vormig keukenblok met apparatuur geplaatst. Je vindt daar een koelkast met 2,5 lade vrieskast, een combi-oven/magnetron, een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap en inbouwspotjes. Alleen de vaatwasser moet je zelf meenemen.
Naast de keuken vindt je de bijkeuken cq. berging. Ook hier een laminaatvloer. Er zijn aansluitingen voor diverse apparatuur, zoals de wasmachine en/of droger. Vanuit de bijkeuken kun je binnendoor naar de garage (met kanteldeur), die is voorzien van een betonvloer, verlichting en elektra. Ook bereik je via de bijkeuken de tuin op het zuiden.

Verdieping:
Via de trap in de kamer, bereik je de overloop. Ook op deze verdieping ligt een nette laminaatvloer. Er zijn drie slaapkamers, waarvan 1 hele grote en 2 wat kleinere. Alles ziet er goed verzorgd uit. De badkamer is in 2018 voorzien van een nieuw kunststof dakraam. Verder bevinden zich daar een ligbad, een douche-hoek ( beide met thermostaatkraan), een toilet, een wastafelmeubel + spiegel, en mechanische ventilatie. Uiteraard is de badkamer verwarmd. Tenslotte is er op deze verdieping een (zolder)berging, waar ook de cv-installatie en de unit van de mechanische ventilatie zijn geplaatst.

Tuin:
De tuin is mede het visitekaartje van dit huis. De ligging is perfect op het zuiden, dus je hebt hier de hele dag zon.
Als je dat teveel wordt, kun je zo verkassen naar het prachtige "tuinhuis" aan de achterzijde van de tuin, waar je in de schaduw heerlijk kunt loungen onder de overkapping. Tevens is daar een tuinberging aan gekoppeld, die tevens als fietsenschuur wordt gebruikt. Uiteraard is ook hier verlichting en elektra aanwezig. ook de schuttingen zijn allemaal nieuw (2018). Er is een keurig gazon aangelegd, met hier en daar wat planten en heesters.

BIJZONDERHEDEN:
- Glasvezelkabel aanwezig.
- De tuin is in 2018 volledig nieuw aangelegd, met een aan het huis grenzend terras van antracietkleurige tegels.
- Wastafelmeubel in badkamer(2018)
- De oprit biedt plaats aan 2 auto's.
- De boeien en buitendelen zijn van trespa.
- Het buitenschilderwerk is van 2018.
- HR-ketel, Remeha Avanta, eigendom, 2015

ALGEMENE INFORMATIE:
De Rietlanden is een van de mooiste wijken van Emmen. Het is prachtig gelegen aan de zuidkant van Emmen, tegen de kleine en grote Rietplas aan. Dit is een uitgebreid recreatiegebied, met wandel-, fiets-, surf-, zwem-, zeil- en vaarmogelijkheden.
Het wijkwinkelcentrum in de Rietlanden biedt alle dagelijkse benodigdheden, en ook zijn er voorzieningen zoals basisscholen, kinderopvang, sportverenigingen, huisartsen en apotheken aanwezig. Dit is allemaal op loopafstand bereikbaar. Hoe mooi wil je het hebben?
Het centrum van Emmen bereik je per fiets binnen 15 minuten. Hier zijn alle middelbare scholen geclusterd, er is een zeer uitgebreid winkel en horeca-aanbod, en er er is een divers evenementenaanbod. Ziekenhuis, Atlastheater en Wildlands maken het wonen in Emmen compleet.
Ook het Noordbargerbos ligt op fietsafstand. Voor de mooie hoogveen gebieden in Zuid-Oost Drenthe moet je iets verder rijden, maar het nationaal park Bargerveen is dan ook zeer de moeite waard. Hier staat de grootste schaapskooi van Nederland. Met de auto ben je er in een kwartiertje.
Alle uitvalswegen richting A37 en N34 zijn snel te bereiken, en ook ligt de route naar de A31 in Duitsland en Scandinavie op nog geen 5 minuten rijden.

Wil je nog meer redenen om naar deze omgeving te verhuizen? Onze makelaars wonen zelf in deze mooie wijk, en kunnen je nog veel meer vertellen over de Rietlanden, Emmen, en heel Zuid-Oost Drenthe. Een prachtig stukje Nederland!

KOM NAAR HET OPEN HUIS EN JE ZULT SNEL WETEN WAAROM WE ZO ENTHOUSIAST ZIJN OVER DIT HUIS!

101 m2
200 m2
1997
385 m3