Aantal bezoekers online 221
Koningin Astrid Boulevard  56,2202BD Noordwijk zh

Koningin Astrid Boulevard 56

2202BD Noordwijk zh

273 m2 /
Vraagprijs € 1.495.000,-

Het betreft hier één uniek gelegen parterre appartement met een woonoppervlakte van maar liefst 273 m2 inclusief een vrijstaand guesthouse van ca. 34 m2 en een ligging op één van de meest begeerde locaties aan de kust, de rustige Zuidboulevard van Noordwijk, met de zee en het strand aan de voorzijde en de prachtige “Zuidduinen” aan de achterzijde. Vanuit dit parterre appartement, gelegen in een appartementencomplex bestaande uit slechts 2 appartementsrechten, heeft u een fenomenaal uitzicht over de Zuidduinen van Noordwijk aan Zee. De Zuidboulevard is gelegen pal aan het lange zandstrand van Noordwijk, de badplaats met internationale allure. De omgeving van zon, zee en strand, ruige duinen, weidse bossen en prachtige bollenvelden vormt een uniek decor. Noordwijk staat niet voor niets bekend als ‘de Bloemenbadplaats van Europa’.
Dit goed onderhouden 6 kamer appartement is onder architectuur gerealiseerd en beschikt over een stenen berging en een vrijstaand guesthouse. Zeer vrij gelegen ruim zonnig terras met tuin aan de achterzijde van het appartement en parkeergelegenheid op eigen terrein.

De indeling is als volgt:
Zijentree met vestibule, toiletruimte met vrijdragend toilet en design fontein. Berging met cv-installatie, warmwater boiler en meterkast. Voorkamer aan de boulevard met zeezicht. Ruime entresol thans in gebruik als study met een trap naar de lager gelegen riante en lichte living met twee schuifpuien naar het terras en de tuin. De woonkamer is voorzien van hoge plafonds en een gashaard. Moderne open keuken voorzien van inductie kookplaat, rvs afzuigschouw, afwasmachine, koelkast, combi-oven, bordenwarmer en natuurstenen aanrecht.
Masterbedroom met vaste kasten en deur naar de tuin. Luxe badkamer met inloop douche, toilet, bidet, wastafelmeubel en een houten dompelbad. 2 slaapkamers met patrijspoorten. 2e badkamer met douchecabine, toilet en wastafelmeubel. 3e badkamer met ligbad, aansluitingen voor de wasapparatuur en toegang tot de sauna. Berging met centraal stofzuigersysteem.

Het vrijstaand guesthouse van ca. 34 m2 is voorzien van een woon/slaapkamer met vaste kasten, eenvoudige keuken, badkamer met ligbad, toilet en wastafel. Elektrische verwarming, warmwaterboiler en groepenkast.

Een zeer aantrekkelijke appartement op een exclusieve positie aan de boulevard en Noordwijkse Zuidduinen - één van de mooiste woonlocaties van Nederland. Het appartement is beveiligd door middel van een surveillance dienst en wijkbeveiliging.

VRAAGPRIJS: € 1.595.000,-- kosten koper

273 m2
1957
1115 m3