Aantal bezoekers online 99
Vechtstraat  57,7721AE Dalfsen

Vechtstraat 57

7721AE Dalfsen

279 m2 / 639 m2
Vraagprijs € 679.000,-
Gjaltema Assuranti├źn & Makelaardij B.V.

Adembenemend, woorden schieten hier te kort! De locatie in combinatie met de afwerking zijn fenomenaal. Geen tweede woning zo uniek en zo veelzijdig als deze. Compleet gerenoveerd met een knipoog naar het authentieke, het object is zeer hoogwaardig afgewerkt en kent een zeer uitgebreid woonprogramma. Vanuit de woonkamer en gym is de grote diepe achtertuin bereikbaar. Rondom ademt het historie uit. Zeer fraai schouwspel van authentieke bebouwing.

Heerlijk royale woning midden in de kern van Dalfsen, de groenste gemeente van Overijssel. Dalfsen is rijk aan voorzieningen, met een ligging aan de Overijsselse Vecht. Prachtige natuurlijke omgeving met boerderijtjes en Havezaten. Dalfsen heeft een variatie aan basisscholen en een zeer gevarieerde middenstand. Een prachtige dorpskern die dateert uit de jaren 1200.
Centrale ligging met goede ontsluitingswegen naar het noorden, het zuiden of het westen van Nederland.

Indeling begane grond
Entree prachtige ontvangsthal met grote vide en robuuste trapopgang naar de eerste verdieping. Meterkast, een praktische vaste (berg)kast met toegang tot de kelder, toiletruimte en toegang naar de zeer royale tuingerichte woonkamer, woonkeuken, gym en het kantoor, waar uitstekende mogelijkheden zijn voor een badkamer en slaapkamer op de begane grond. In de woonkamer is een geïntegreerde thuisbioscoop aanwezig zodat u optimaal kunt genieten van een avond film kijken. De inbouwkeuken is voorzien van een machinekast, schiereiland en keukenblok met granieten blad. De inbouwkeuken beschikt over alle benodigde inbouwapparatuur.

Een prachtige overloop met vide en nivellering biedt toegang tot 4 ruim bemeten slaapkamers, een was- en stookruimte en een zeer complete badkamer met whirlpool, inloopdouche met jetstreams en regendouche, toiletruimte, dubbele wastafelmeubel, design-radiator en vloerverwarming.

279 m2
639 m2
1776
987 m3