Aantal bezoekers online 979
Folkert Kuipersstrjitte  13,8491DE Akkrum

Folkert Kuipersstrjitte 13

8491DE Akkrum

125 m2 / 142 m2
Vraagprijs € 199.500,-
Makelaar & Taxateur Wieb Zandberg

Deze leuke gemoderniseerde tussenwoning heeft een eigen ligplaats op slechts steenworp afstand. De woning is van alle gemakken voorzien, waaronder een keurige keuken met diverse inbouwapparatuur, een moderne badkamer met ligbad, douche, toilet en een tweetal waskommen en in de achtertuin staat een ruime berging met overkapping. Verdeeld over 1e en 2e verdieping maar liefst 5 slaapkamers? Daarbij zijn alle voorzieningen van het dorp op loop-/fietsafstand. Kortom een zeer compleet geheel! Kom kijken!

Let op : Open huis 8 februari a.s. : 15.30 tot 16.30 uur.

Door de voordeur komt u in de hal waar meteen ook het toilet, de meterkast, de trapopgang, deur naar de bijkeuken en de deur naar de woonkamer met open keuken aanwezig zijn. De woonkamer is door de grote ramen zeer licht en gericht op de achtertuin. De keuken is voorzien van diverse inbouwapparatuur, waaronder een koelkast, oven, gaskookplaat, afzuigkap en een vaatwasser.

Vanaf de overloop zijn alle slaapkamers en de badkamer toegankelijk. De badkamer is gemoderniseerd, er is een ligbad, separate douche, toilet en een badkamermeubel met twee waskommen aanwezig.

De tweede verdieping is door middel van een vaste trap te bereiken. Hier is onder andere een berging met ruimte voor de cv-installatie en twee slaapkamers, waarvan één met dakkapel en een met een dakraam en inbouwkast.

De achtertuin is ZZO gericht. U kunt hier dus de hele dag van de zon genieten. In de tuin staat een ruime berging en sfeervolle overkapping. Hier is het tot laat in de avond heerlijk vertoeven.

Op een rij:
- Gemoderniseerde tussenwoning.
- Sfeervolle overkapping.
- Keurige keuken.
- Nette moderne badkamer.
- Ligplaats boot dichtbij.
- Ruime berging.
- etc.

Akkrum-Nes
Het dorp Akkrum ligt zeer centraal in Fryslân. Akkrum vormt met het dorp Nes een eenheid. Het is een levendig watersportdorp met een uitstekend winkelbestand op dorpsniveau, gezellige bars, restaurants en prachtige historische gebouwen. Akkrum heeft alle nodige voorzieningen en daarbij een actief verenigingsleven. Het dorp staat op de activiteitenkaart van Nederland bekend om de kampioenschappen die er worden georganiseerd. Naast het dorpscentrum van Akkrum zijn de kernen Leeuwarden en Heerenveen snel en gemakkelijk te bereiken. Met de auto bent u binnen enkele minuten op de A32 (Leeuwarden- Zwolle) en binnen tien minuten bent u op het klaverblad in Heerenveen waar de A32 en de A7 (Groningen- Joure) kruisen.

125 m2
142 m2
1977
445 m3