Aantal bezoekers online 979
Boarnsterdyk  28,8491AW Akkrum

Boarnsterdyk 28

8491AW Akkrum

96 m2 / 240 m2
Vraagprijs € 209.000,-
Makelaar & Taxateur Wieb Zandberg

Grijp je kans! Deze karaktervolle vrijstaande woning is compleet gerenoveerd met behoud van sfeervolle authentieke jaren '30 elementen. Zo zijn de kenmerkende ensuite deuren, het balkenplafond, de lambrisering en de glas-in-loodramen bewaard gebleven. Tijdens de verbouw is er ook aan isolerende maatregelen gedacht. Niet voor niets heeft de woning maar liefst energielabel A! Met een keurige badkamer en een complete keuken met inbouwapparatuur, kunt u de woning eigenlijk zo betrekken! Kom kijken!
De aanvaarding kan zeer spoedig.

Door de voordeur komt u in de hal en vindt u de meterkast, de trapopgang, de deur naar de kelder en toegang naar de keuken met woonkamer En Suite. In de woonkamer is een rookkanaal aanwezig en op de vloer zijn rustieke planken gelegd. De grote raampartijen en de openslaande deuren naar de achtertuin zorgen ervoor dat de kamers licht en prettig aanvoelen. In de keuken is diverse inbouwapparatuur aanwezig. Onder andere een koelkast, fornuis met oven functie en een afzuigkap. De vaatwasser is in de bijkeuken boven de wasmachine geplaatst, naast de cv-installatie. Vanuit de bijkeuken heeft u toegang tot de royale badkamer met ligbad, separate douche en een tweetal waskommen. De badkamer is voorzien van vloerverwarming en het toilet is apart van de badkamer. In de achtertuin een aangebouwde geïsoleerde berging. hier is eventueel een slaapkamer op de begane grond te realiseren.

Via de overloop zijn alle drie slaapkamers en het toilet te bereiken. De dakramen zorgen voor veel lichtinval. In de grote slaapkamer is een tv aansluiting aanwezig.

Bergzolder door middel van vlizotrap te bereiken

Achtertuin gesitueerd op het zuiden. Hier kunt u vrijwel de gehele dag van de zon genieten. De degelijke schutting zorgt voor veel privacy.

Op een rij:

- Geheel gerenoveerd.
- Karaktervolle jaren '30 elementen.
- Aanvaarding kan zeer spoedig.
- Rookkanaal aanwezig, houtkachel ter overname.
- Complete badkamer met ligbad, douche, waskommen en vloerverwarming.
- Beschutte achtertuin op het westen met achterom.
- Energielabel A
- etc.

Akkrum-Nes
Het dorp Akkrum ligt zeer centraal in Fryslân. Akkrum vormt met het dorp Nes een eenheid. Het is een levendig watersportdorp met een uitstekend winkelbestand op dorpsniveau, gezellige bars, restaurants en prachtige historische gebouwen. Akkrum heeft alle nodige voorzieningen en daarbij een actief verenigingsleven. Het dorp staat op de activiteitenkaart van Nederland bekend om de kampioenschappen die er worden georganiseerd. Slingeraap en spijkerslaan zijn daar voorbeelden van. Naast het dorpscentrum van Akkrum zijn de kernen Leeuwarden, Sneek en Heerenveen snel en gemakkelijk te bereiken. Met de auto bent u binnen enkele minuten op de A32 (Leeuwarden- Zwolle) en binnen tien minuten bent u op het klaverblad in Heerenveen waar de A32 en de A7 (Groningen- Joure) kruisen.

96 m2
240 m2
1929
419 m3