Aantal bezoekers online 361
Prins Mauritslaan  55,2252KR Voorschoten

Prins Mauritslaan 55

2252KR Voorschoten

121 m2 / 199 m2
Vraagprijs € 350.000,-
Makelaarskantoor van Stralen

In de woonwijk” Nassauwijk” in Voorschoten ligt deze geheel op te knappen zes-kamer (nu in gebruik als 4-kamer) HOEKEENGEZINSWONING met GARAGE. Veel, zo niet bijna alles dient aangepakt te worden. Van vloeren, badkamer, toiletjes, keuken, wanden, elektra, leidingwerk tot aan de tuin. Alles moet gedaan worden. Maar heb jij eenmaal je handen uit de mouwen gestoken en heb jij hier op de juiste manier (veel) energie in gestopt, dan kan jij hier iets waardevols neergezet hebben. Wij zijn dan ook op zoek naar de ultieme klusser die hier zijn eigen paradijsje van gaat maken.
Indeling: voortuin, entree woning, toilet, trap naar 1e verdieping, deur naar woonkamer en doorgang naar de keuken, achtertuin met berging en garage.

1e verdieping: overloop, drie slaapkamers en een badkamer, trap naar zolderverdieping.

2e verdieping: overloop, zolderkamer met dakkapel.

Vraagprijs: € 350.000,- K.K. | Oplevering: in overleg/direct

NEN 2580 meetrapportage is beschikbaar.

Bij woningen ouder dan 30 jaar hanteren wij standaard een ouderdom- en asbestclausule.
Tevens is er niet zelfbewonersclausule op deze woning van toepassing

Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief. Van toepassing zijn de VBO voorwaarden.
De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het kadaster.

121 m2
199 m2
1955
421 m3