Aantal bezoekers online 1404
Merk  8,8711CL Workum

Merk 8

8711CL Workum

140 m2 / 127 m2
Vraagprijs € 250.000,-

Deze prachtige vrijstaande woning met patio ligt aan de Merk en valt voor ons gevoel onder één van de mooiste plekjes in deze Friese stad. Voorzieningen liggen op loopafstand en het uitzicht op de kerk is uniek.
Workum is een stad met charme, waar authentieke straatjes, restaurants, winkels en verenigingen nog in het stadsbeeld pronken. Uitvalbasis naar steden als Leeuwarden en Sneek liggen nabij.

Via het ruime tochtportaal bereikt u de ruime hal met een fijne wijnkelder en de doorgang naar de voor-en achter kamer/eetkamer.
De woonkamer is hoog en is voorzien van een balkenplafond en luiken voor de ramen. Originele inbouwkasten maken opslag mogelijkheden mogelijk en screens aan de buitenzijde maken de woning veiliger en u kunt het licht reguleren.
Aan het einde van de hal vindt u de gesloten keuken. De keuken is voorzien van een simpele rechte opstelling. Aansluitend aan deze ruimte vindt u ook een toilet, douche en een garderobe deel. Via de achterliggende berging komt u in de patio- tuin welke gelegen is op het noord-westen.

Verdieping:
Via de trap in de hal bereikt u de verdieping. Er zijn nu drie slaapkamers gerealiseerd, maar deze zijn eenvoudig te veranderen. Dit geldt ook voor de ruime (bad)kamer met wastafel en toilet.

Zolderruimte:
Via de vaste trap op de verdieping bereikt u de zolder. Deze is ook hoog, en in te delen in twee of drie kamers.

Verwarming geschiedt middels gas- en straal kachels.
Prachtige ligging tegenover de kerk.
Authentieke woning met veel originele elementen.
In de jaren '80 gerestaureerd.
Goede uitvalbasis naar steden als Leeuwarden en Sneek.

Soms is locatie en karakter doorslaggevend voor een beslissing van mensen die vallen voor traditie en charme. Komt u vooral kijken in deze prachtige originele woning. Je kunt er een plaatje van maken!

140 m2
127 m2
1880
659 m3