Aantal bezoekers online 29
MK Gandhiplein  76,9728TG Groningen

MK Gandhiplein 76

9728TG Groningen

90 m2 /
Vraagprijs € 275.000,-
De Huizenbemiddelaar c.s. Groningen

Wonen aan het water in dit ruime drie kamer beneden appartement met inpandige garage, inpandige berging en terras op het zuiden. Gelegen op een prachtige locatie met vrij uitzicht over het Hoorsemeer.

Een unieke kans!

Een keurig appartement op 10 minuten fietsafstand afstand gelegen van de stad Groningen, met de auto bent u zo op de A7 en A28. Op loopafstand van supermarkt, horeca gelegenheden, openbaar vervoer, scholen, diverse recreatiemogelijkheden en het Martini ziekenhuis.

INDELING
Gemeenschappelijke afgesloten entree met videofoon, centrale hal, trappenhuis, lift en bergingen. De lange hal geeft toegang tot twee slaapkamers, de badkamer, de bijkeuken, het toilet met fonteintje en de woonkamer.

Een ruime en zonnige L-vormige woonkamer (op het zuiden gelegen) met prachtig uitzicht over het Hoornsemeer. De woonkamer geeft toegang tot de gesloten keuken. De keuken met deur naar het terras aan de voorzijde. De keuken is voorzien van de volgende inbouwapparatuur: een kookplaat met afzuigkap, koelkast, oven, vriezer en vaatwasmachine.

De twee ruime slaapkamers zijn op het zuiden gelegen en hebben eveneens prachtig uitzicht over het meer.
Een keurige badkamer, welke is voorzien van een ligbad, douchecabine en wastafelmeubel.

De bijkeuken heeft voldoende ruimte voor het plaatsen van de wasmachine en droger. Achter de schuifdeur treft u de cv-installatie. Vanuit de bijkeuken is de inpandige ruime garage te bereiken. Met elektrische overheaddeur rijdt u hier de auto zo naar binnen.

BERGING
Via de gemeenschappelijke entree is de inpandige berging bereikbaar, voorzien van elektra en geeft voldoende ruimte voor het plaatsen van uw fiets(en). Vanuit de berging kunt u achterom het gebouw verlaten.

BIJZONDERHEDEN
- VvE bijdrage € 130,- p.mnd.
- Actieve en gezonde VvE
- Medio mei 2019 wordt de cv-installatie vervangen
- Inpandige garage
- Vrij parkeren

90 m2
1989
322 m3