Aantal bezoekers online 302
Johan Wijnoltsstraat  120,7521SV Enschede

Johan Wijnoltsstraat 120

7521SV Enschede

57 m2 / 58 m2
Vraagprijs € 135.000,-

Johan Wijnoltsstraat 120 te Enschede ,

Een echt snoepje op het Twekkelerveld. Niet de grootste woning in de buurt maar zeker wel 1 van de leukste. Grotendeels aangepakt en vernieuwd, waardoor het karakter en de inspirerende ruimtes nu zijn gekoppeld aan een goede kwaliteit en luxe. Alleen of met z’n tweeën, deze woning maakt thuiskomen en thuis zijn tot een feest. Wat betreft leefruimte en achterthuis heeft deze woning misschien iets weg van een appartement (maisonnette) maar dan zonder het verplichte delen met anderen en de extra kosten. Wat betreft karakter en indeling staat deze woning op een eenzaam niveau.

Komend door de voordeur bereikt u de hal met ruimte voor de kapstok, de trapopgang, de meterkast en de glasgesierde deur naar de woonkamer. Deze woonkamer heeft aan de voorzijde een zithoek en aan de achterzijde ruimte voor een eettafel en natuurlijk wat kasten. Onder de trap een trapkast en opslaande tuindeuren verzorgen de verbinding met de tuin.
Wie doorloopt naar de uitbouw bereikt de keukenruimte. De inbouwkeuken in hoekopstelling is voorzien van een aantal inbouwgemakken en door zowel het gevelvenster als ook de dakvensters is deze ruimte lekker licht. Vanuit de keuken is ook nog het vernieuwde toilet te bereiken. Compleet met wandcloset, fonteintje en modern tegelwerk.

Vanuit de hal is de trap te nemen naar de eerste verdieping. Een grote geïsoleerde ruimte, direct onder de kap, gesierd door de houten spanten en prettig verlicht door de dakkapel en het gevelvenster. Vanaf de trap kun je links naar de technische ruimte met de CV ketel en bijvoorbeeld de wasmachine. Deze ruimte ligt iets verdiept, boven de keuken en ook hier zorgt een dakkapel voor extra volume.
Wie vanaf de trap rechts af gaat bereikt de plaats waar het bed staat, boven de hal. Verder aan de voorzijde van de woning, onder de dakkapel, voldoende ruimte om te bewegen, kasten te plaatsen of om een werkplek in te richten. En wie vervolgens om de hoek naar achter loopt komt in de doucheruimte. Hier is een douchecabine geplaatst en vond ook de wastafel een plek. Al met al een prettige lichte ruimte, die heel wat functies op een slimme manier weet te combineren.

- In de laatste jaren volledig gerenoveerde hoekwoning
- Geen grote woning, wel een woning met veel karakter
- Inspirerende ruimtes, voldoende woonvolume
- Beneden wonen, koken, toilet en de verbinding met buiten
- Boven een grote ruimte die slapen, douchen en/of kantoor combineert
- Spanten in zicht en een dakkapel en gevelvenster voor prettig lichtinval
- Eveneens boven de ketelruimte met AWB lease combiketel uit 2010
- Uitbouw t.b.v. keuken, voorzien van dakvensters
- Volledig bestrate achtertuin, een soort kleine patio met achterom
- Modern en netjes afgewerkt
- Grotendeels voorzien van isolatieglas
- Goed onderhouden en in prima conditie verkerend
- Houten berging aan de zijkant van de woning
- Eigen parkeerplaats op de strook tussen trottoir en straat
- Aan een rustige en groene straat in de gewilde wijk het Twekkelerveld
- Op enkele fietsminuten van universiteit, station en binnenstad
- Zeer goede ontsluiting naar rondwegen en de A35
- In de nabijheid van sportvelden, scholen en prachtige parken.
- Totaal vernieuwd en goed gesorteerd winkelcentrum op loopafstand.
- Extra makelaars raadt koper altijd aan om een bouwtechnische keuring te laten uitvoeren. Zo krijgt u een nog beter beeld van de woning die u wilt gaan kopen
- In de koopakte wordt een waarborgsom opgenomen ter grootte van 10% van de koopsom

Algemene gegevens:
- perceeloppervlak: 58m²
- woonoppervlak: ca 57m²
- inhoud: ca. 202m³
- bouwjaar: ca. 1930

Aanvaarding in overleg

Voor aanvullende informatie of een bezichtiging kunt u contact met ons opnemen via de contactmogelijkheid op deze site. Bezichtigingen ook 's avonds en in het weekend.

57 m2
58 m2
1930
202 m3