Aantal bezoekers online 55
Trekpad  10,8742KP Burgwerd

Trekpad 10

8742KP Burgwerd

115 m2 / 333 m2
Vraagprijs € 217.500,-

Karakteristiek twee-onder-één-kapwoonhuis en grote schuur/garage (60 m²/ geheel opgetrokken in oude geeltjes) met kapconstructie (mogelijkheid voor extra hobby-/slaapkamer) gelegen bij open vaarwater en tevens centraal gelegen op prachtige en gemoedelijke locatie in dorpskern van het mooie en pittoreske Burgwerd. Eigen grond 333 m².

entree, gang voorzien van klassieke vloertegels, ruime kamer met vrij uitzicht en zicht over het water, eetkeuken met degelijk keukenblok voorzien van inbouwapparatuur o.a. gaskookplaat, koelkast, afzuigkap en vaatwasser, uitpandige bijkeuken met tuindeur naar zijtuin, toilet met fonteintje, opstelplaats witgoed en trapopgang, grote geïsoleerde garage met elektrisch bedienbare garagedeur, kelder, grote werkbank, radiator (cv) en vaste trap naar bergzolder (extra slaapkamer of hobbykamer met eventueel dakkapel), achtertuin op het zuidwesten o.a. met waterput met elektrische pomp voor besproeiing tuin en sierbestrating, sfeervolle veranda met zitbank met bergruimte), voortuin voorzien van leilindes t.b.v. natuurlijke zonwering en beschutting van de zon uit het oosten.

ruime overloop/gang naar kantige voorslaapkamer voorzien van grote dakkapel, sfeervolle wandverlichting en vaste inbouwkasten, kantige achterslaapkamer voorzien van verhoogd bedstede-bed met sfeervolle wandverlichting en berging, 3e (zij)slaapkamer tevens voorzien van berging, complete en ruime badkamer voorzien van ligbad, douchehoek, wastafel en 2e toilet; eventuele 4e ruime slaapkamer te creëren boven geïsoleerde garage.

- mooie centrale ligging bij Bolsward en goede verbindingen met Leeuwarden en A7/Afsluitdijk;
- grote garage/schuur ( 60 m²) met kelder en bergzolder;
- op mooie woonlocatie bij open vaarwater gelegen;
- verrassend veel woon-/werkruimte;
- rustig wonen met de beschutting van het dorp;
- goede fiets- en wandelverbindingen in de directe omgeving;
- prima busverbinding Bolsward - Leeuwarden.

115 m2
333 m2
1900
465 m3