Aantal bezoekers online 598
Hogeweg  55210,4328PB Burgh-haamstede

Hogeweg 55210

4328PB Burgh-haamstede

32 m2 /
Vraagprijs € 89.000,-

Namens onze opdrachtgever bieden wij u als beleggingsobject deze hotelstudio te koop aan.

Deze hotelstudio van ca. 32 m2 is gelegen in het luxe 4 sterren Grand Hotel ter Duin in Burgh Haamstede, op korte afstand van de Noordzeekust. Het hotel is gebouwd omstreeks 2011 en maakt onder de bezielende leiding van hotelgoeroe Gie de Vries een grote vlucht.

Deze belegging kenmerkt zich door de volgende zaken:
-gegarandeerd bruto rendement van € 5.250,- per jaar over een periode van 10 jaar vanaf 2019 + extra flexibel rendement bij een hogere totale kamerhuur omzet;
-luxe hotelsuite v.v. portaal met garderobe slaap/zitkamer en badkamer v.v. inloopdouche, toilet en dubbele wastafel;
-eigen gebruik door de eigenaar op basis van beschikbaarheid tegen 35,- per nacht;
-de koopsom van de suite met inventaris is exclusief 21% b.t.w. De suite zal worden geleverd met toepassing van art. 37d Wet op de Omzetbelasting, waarbij de koper voor wat betreft de btw-aspecten in de plaats treedt van verkoper.

Over Grand Hotel ter Duin
Voor ultieme ontspanning, om even lekker uit te waaien en tot rust te komen is Grand Hotel Ter Duin een ideale accommodatie. Het hotel ligt op loopafstand (ca. 1.400 meter) vanaf het strand. Legt u deze afstand liever niet te voet af, dan is de verhuur van fietsen en elektrische scooters in het hotel aanwezig. Het luxe hotel in Zeeland met 133 suites en vier appartementen kent verschillende faciliteiten waarbij u onbeperkt kunt genieten van twee sauna’s, een Turks stoombad, verwarmd zwembad en een zonnebank. De kamers zijn modern, doch sfeervol ingericht en hebben een warme uitstraling.

Faciliteiten Hotel ter Duin
-gratis WiFi
-vergaderlocatie
-overdekt zwembad
-turks stoombad
-sauna
-zonnebank
-massage salon
-gym
-fiets en scooter verhuur
-restaurant
-cafe / bar
-ontbijtservice
-zonnedek
-binnenplein
-lobbylounge
-eigen parkeerplaats

Dagverse ingrediënten
In Restaurant Ter Duin wordt zoveel mogelijk gebruik gemaakt van dagverse producten. De verfijnde, klassieke en moderne smaak van de culinaire hoogstandjes zijn modern gepresenteerd op het bord. Daarnaast is het high tea arrangement te boeken in het hotel waarbij verschillende lekkernijen geproefd worden. In de omgeving zijn diverse (vis)restaurants te vinden voor een echte Zeeuwse beleving.

Massages
Wanneer u toe bent aan totale ontspanning is een massage of een andere beautybehandeling iets waarbij u helemaal tot rust kunt komen. Bij Hotel Zeeland kunt u terecht voor massages zoals een wellness massage, een relax massage of een hotstone massage. Ook is een lichaamspakking een traktatie voor uw lichaam; u krijgt er een zijdezachte huid van. Grand Hotel Ter Duin voert deze lichaamspakking uit in drie fases, zodat uw huid uiteindelijk geheel gereinigd en gevoed is. U kunt er weer helemaal tegenaan!

Omgeving
Als vergaderlocatie is Grand Hotel Ter Duin een inspirerende locatie. Dit is ideaal te combineren met uw gezin. Tijdens uw zakelijke afspraak kan uw gezin de prachtige omgeving van dit gedeelte van Zeeland verkennen. Denk hierbij aan Slot Haamstede, dat uit de dertiende eeuw staat. De Zeepeduinen zijn ook de moeite waard om te bezoeken. Renesse ligt op 6 kilometer afstand. Ook Rotterdam, Breda en Antwerpen zijn steden die zeker de moeite waard om te bezoeken. Binnen 50 minuten bent u met de auto op plaats van bestemming. Uiteraard is er ook erg veel te doen in Burgh-Haamstede en omgeving.

Hotelstudio
Im Namen unserer Auftraggeber können wir Ihnen als Investitionsobjekt dieses Hotelstudio zum Kauf anbieten.
Dieses Hotelstudio von ca. 32 m2 liegt im luxuriösen 4 Sterne ‚Grand Hotel ter Duin‘ in Burgh-Haamstede, ganz in der Nähe der Nordseeküste. Das Hotel ist aus dem Jahre 2011 und steht unter der inspirierenden Leitung des bekannten Hoteliers Gie de Vries.

Diese Investition zeichnet sich in Besonderem aus durch:
-garantierte Rendite von € 5.250,- von 10 jahren ab 2019 + extra flexibele Rendite möglich;
-Der Kaufpreis der Suite inklusiv Inventar ist exklusiv 21% Mehrwertsteuer. Weitere finanzielle Aspekte und Berechnungen der Renditemöglichkeiten können Sie in individuellem Gespräch mit einem unserer Makler klären.
-luxuriöse Hotelsuite ausgestattet mit Portal mit Garderobe/Sitzgelegenheit und Badezimmer mit begehbarer Dusche, WC und Doppelwaschbecken;
-eigene Nutzung der Eigentümer auf Basis der Verfügbarkeit für 35,- Euro pro Nacht;

Grand Hotel ter Duin
Das Grand Hotel ter Duin ist der ideale Ort für vollkommene Entspannung, um sich den Wind des Meeres um die Nase wehen zu lassen und um zur Ruhe zu kommen! Das Hotel liegt ganz in der Nähe (ca. 1400m) des Strandes, der gut zu Fuß zu erreichen ist. Möchten Sie lieber nicht zu Fuß gehen, dann können Fahrräder oder elektrische Skooter beim Hotel gemietet werden. Das luxuriöse Hotel in Zeeland umfasst 133 Suiten und 4 Appartements und umfasst verschiedene Einrichtungen. So können Sie unbegrenzt von 2 Saunen, einem Türkischen Dampfbad, beheiztem Schwimmbad und einer Sonnenbank Gebrauch machen. Die Zimmer sind modern und doch gemütlich eingerichtet und laden zum Verweilen ein.

Einrichtungen Hotel ter Duin:
-gratis WLAAN;
-Tagungsraum
-Hallenbad
-Türkisches Dampfbad
-Sauna
-Sonnenbank
-Massage Salon
-Fitness-Studio
-Fahrrad und Skooter Verleih
-Restaurant
-Café/Bar
-Frühstücksservice
-Sonnendach
-Innenhof
-Lobbylonge
-eigener Parkplatz

Täglich frische Zutaten
Im Restaurant Ter Duin werden so viel wie möglich täglich frische Zutaten verwendet. Der elegante, klassische und moderne Geschmack kulinarischer Genüsse wird modern auf den Tellern präsentiert. Auch ein High Tea Arrangement ist im Hotel zu buchen, bei dem verschiedene Leckereien verköstigt werden. In der näheren Umgebung gibt es verschiedene (Fisch-) Restaurants für ein echtes zeeländisches Erlebnis.

Massagen
Wenn Sie das Bedürfnis nach totaler Entspannung haben, ist eine Massage oder eine andere Beautybehandlung sicher das Richtige, um zur Ruhe zu kommen. Im Hotel Zeeland werden verschiedene Massagen angeboten: Wellness Massage, Relax Massage oder Hotstone Massage. Auch eine Körperpackung ist ein Geschenk für Ihren Körper, Sie bekommen seidenweiche Haut davon. Im Grand Hotel ter Duin wird diese Körperpackung in drei Phasen angewendet, sodass schließlich Ihre Haut völlig gereinigt und versorgt ist. So werden Sie wieder fit für Ihren Alltag.

Umgebung
Für Tagungen ist das Grand Hotel ter Duin die perfekte und inspirierende Adresse. Es ist außerdem ideal mit Ihrer Familie zu kombinieren. Während Ihrer beruflichen Termine kann Ihre Familie die wunderschöne Umgebung Zeelands kennen lernen. Wie zum Beispiel Slot Haamstede, dass aus dem 13ten Jahrhundert stammt. Auch das Naturgebiet ‚De Zeepeduinen‘ lohnt sicher einen Besuch. Renesse befindet sich in nur 6 km Abstand. Auch Städte wie Rotterdam, Breda und Antwerpen sind gut zu erreichen und lohnen einen Besuch. In 50 Min sind Sie mit dem Auto am Zielort. Natürlich ist auch in Burgh-Haamstede und in der direkten Umgebung viel zu erleben.

32 m2
100 m3