Aantal bezoekers online 189
Westerterpweg a 8,1774NK Slootdorp

Westerterpweg a 8

1774NK Slootdorp

150 m2 / 16000 m2
Vraagprijs € 1.275.000,-

Deze prachtige vrijstaande woning met loods en kassen is gelegen op een fantastische lokatie!
Het vrijstaande woonhuis met loods van ca. 1.200m2 en ca. 1.700m2 kassen is gesitueerd op een perceel van 16.000m2 eigen grond. Het geheel is rondom omringd door sloten en heeft een eigen opgang naar het erf. Het perceel is aan de voorzijde verhard en heeft toegang naar de woning. Achter de loodsen is tevens een betonplein aanwezig. Het geheel is gebouwd rond 2000/2001 en in gebruik genomen door een bloembollen en bolbloemen bedrijf, (uitleg: bollenteelt en het kweken/trekken van tulpenbloemen.) Wilt u landelijk werken en wonen, geheel vrijstaand op een prachtige mooie locatie, op 5 minuten fietsen naar hartje Wieringerwerf met vrij uitzicht zowel aan de voor- als achterzijde? Dan is dit uw kans! Bel voor een bezichtigingsafspraak en ervaar zelf alle ruimte en mogelijkheden!

Woonhuis:
Entree/hal met toilet, meterkast en trapopgang naar de eerste verdieping; toegang tot de riante woonkamer met aansluitend een ruimte voor nieuw te plaatsen keuken en openslaande tuindeuren naar de achtertuin met terras en tuinhuis; hal met vaste kasten met cv-opstelling, doorgang naar ruime bijkeuken met wasmachine-drogeropstelling en deur naar de ruime garage met wasbak, en bergzolder.

overloop met 3 ruime slaapkamers en een moderne badkamer met inloopdouche, toilet, ligbad en wastafelmeubel.

bergzolder bereikbaar vanaf de overloop middels een vlizotrap.

Isolatie:
Woonhuis is zeer goed geïsoleerd prima bouw, vloerverwarming, uiteraard dubbelglas, etc etc.

Tuin: gigantisch mooie en zeer grote aangelegde tuin, met vijverpartij, diverse zitjes, etc. Zie bovenaanzicht foto.

Loods (ca. 1.200 m2):
Opgebouwd uit een stalen spantconstructie met betonvloer. De loods is voorzien van koelcellen, overheaddeuren, een kantooruimte, kantine met keukenblok en een toiletgroep.

Kassen (ca. 1.700 m2):
Niet ingedeelde kasruimte.

Gebruik:
Een prachtige mooi en groot object, uniek zo groot, zeer groot buitenterrein en met vele mogelijkheden.
zeer geschikt voor o.a.: camping, (boeren-) bedrijf, lekker groot wonen, tuinder, stalling, paarden, verzamelaar en nog veel meer mogelijkheden.
De huidige bestemming is agrarisch. In overleg met de gemeente Hollands kroon zijn er meerdere gebruiksdoeleinden mogelijk. Vraag bij de gemeente naar de mogelijkheden.

De omgeving: De Westerterpweg is een recent opnieuw aangelegde weg tussen de A7 en Slootdorp, met vele boerderijen, die bewoont worden door zowel particulieren, als in gebruik zijn genomen door bedrijven (o.a. boerenbedrijven, loonbedrijven, etc.)

Activiteiten in de buurt:
Vele verenigingen
Scholen: 4 lagere scholen, middelbaar-/ voortgezetonderwijs kb t/m havo
Winkelbestand: ruim voldoende.
Sporthal en zwembad

Aanvaarding: object is per direkt beschikbaar.

Reisafstand: Per auto naar:
Hoorn, Den Helder en Alkmaar, 15-30 minuten
Amsterdam, Sneek en Leeuwarden: 30-45 minuten
Prima bus verbindingen.

150 m2
16000 m2
2000
500 m3