Aantal bezoekers online 99
Zuidlaarderweg  3765,9482TV Tynaarlo

Zuidlaarderweg 3765

9482TV Tynaarlo

80 m2 / 589 m2
Vraagprijs € 99.500,-

Vrijstaande 6 persoons recreatievilla op het royaal opgezette Villapark Akenveen op 589 m² eigen grond. Het park ligt in een schitterende omgeving in de kop van Drenthe. Het betreft hier een woning uit 2001 geheel ingericht en voorzien van alle comfort. De woning heeft uitstekende verhuurmogelijkheden, mede door de gunstige ligging ten opzichte van Assen, Emmen en Groningen. Tevens zijn er veel fiets en wandelmogelijkheden.

Deze recreatievilla met grote achtertuin ligt aan het water en heeft een prachtig vrij uitzicht over de hele omgeving, met veel recreatiemogelijkheden. Zo kunt u bijvoorbeeld fietsen, wandelen, zwemmen, duiken, vissen en in de omgeving paardrijden en golfen. En er zijn voor de kinderen speelvelden en een kinderboerderij.

entree/hal, toilet, badkamer met bad/douche en vaste wastafel, woonkamer met bedstede en terrasdeuren naar terras en open keuken voorzien van 4-pits gaskookplaat, koelkast afzuigkap.

1e verdieping:
vaste trap, overloop, 2 ruime slaapkamers, berging en 2e toilet met vaste wastafel

De tuin rondom is keurig aangelegd met terras en vrijuitzicht naar het water.

Deze recreatievilla is voorzien van een combiketel bouwjaar 2001, kunststof betimmering buitenom, volledig geïsoleerd en aangesloten op gas, elektra, water en riool.
(Deze recreatevilla geeft met bedstede 6 slaapplaatsen )
Het geheel wordt aangeboden met complete inventaris.
Permanente bewoning is niet toegestaan.

!!Voor meer informatie of een bezichtiging belt u met de verkopende
Woonstijl Makelaar Henk Schreur tel: 06 513 647 05 !!

80 m2
589 m2
2001
195 m3