Aantal bezoekers online 221
Paganinidreef  74,2253SK Voorschoten

Paganinidreef 74

2253SK Voorschoten

75 m2 /
Vraagprijs € 180.000,-

HOEK BENEDENAPPARTEMENT !!!!!!

Deze beneden hoekwoning op de Paganinidreef nummer 74 moet u gezien hebben.

Het kleinschalig appartementencomplex is gelegen in de populaire wijk Adegeest. Het ruime 4-kamer appartement ligt dus op de begane grond wat het niet alleen ideaal maakt voor starters maak ook voor senioren. Doordat u gebruik kunt maken van de gemeentetuin kunt u gezellig buiten zitten en genieten van de zon en BBQ.. Het winkelcentrum Noord Hofland, scholen, openbaar vervoer, NS station, sportvelden, een overdekt zwembad en de uitvalswegen naar de A4 en A44 zijn zeer dichtbij. Voorschoten wordt ook wel de parel aan de vliet genoemd en dat is niet voor niets. Natuurgebied de 'Vlietlanden' en het mooie strand van Wassenaar zijn op fietsafstand. De woonkamer zeer simpel worden doorgebroken waardoor u een zeer ruime woonkamer krijgt met open keuken.

Afgesloten ruime centrale hal met trappenhuis, bellentableau, brievenbussen en toegang tot de berging en de woning.

Entree appartement, royale hal, toegang tot de drie slaapkamers, toilet en woonkamer. Het toilet is voorzien van fontein en ventilatiesysteem. Kinderslaapkamers aan de achterzijde van de woning. De ouderslaapkamer ligt aan de voorkant van de woning met aansluitend het zonnig balkon en gebruik van tuin met prachtig uitzicht op het plantsoen en waterpartij.
De woonkamer is doorgebroken waardoor er een openkeuken is ontstaan en er lichtinval zowel aan de voorkant als aan de achterkant is.
Aan de achterzijde is een balkon welke kan worden afgesloten d.m.v. een rolluik (ca.3.66m x 2.77m). De woning is voorzien van een laminaat vloer en gestucte wanden. De openkeuken is voorzien van een 4 pits gasfornuis, afzuigkap, en vaatwasser. Grenzend aan de keuken is de badkamer met wasmachine aansluiting en droger. De badkamer heeft een wastafel en inloopdouche met een granieten vloer.

- Beneden hoekwoning (1 directe bovenburen)
- Gebruik van gemeentetuin
- Vier kamer appartement eenvoudig door te breken naar drie
- VVE 125,05 inclusief voorschot water
- Rolluik aan de achterkant van de woning
- Vraagprijs 185.000,00 euro k.k.

75 m2
1965
210 m3