Aantal bezoekers online 272
Plaatsnaam
Straal
Prijsklasse vanaf
Prijsklasse tot

Johannes Semsstraat 9

8921BJ Leeuwarden

€ 175.000,-

Van Rijgersmapark 39

8531JA Lemmer

112 m2 / 3 kamers
€ 425.000,-

Trekker 192

8447BZ Heerenveen

46 m2 / 2087 m2 / 2 kamers
€ 115.000,-

Munt 134

8446AN Heerenveen

77 m2 / 588 m2 / 3 kamers
€ 115.000,-

Swynswei F 2

9245HE Nij beets

334 m2 / 3395 m2 / 15 kamers
€ 425.000,-

Nieuwe Hoek 12

9005NA Wergea

154 m2 / 601 m2 / 6 kamers
€ 324.500,-

De Heistelling 6

8495NH Aldeboarn

144 m2 / 397 m2 / 4 kamers
€ 299.000,-

Duinweg Midsland 251

8891HR Midsland

64 m2 / 383 m2 / 3 kamers
€ 359.000,-

Hugo De Grootstraat 67

8862VB Harlingen

127 m2 / 239 m2 / 4 kamers
€ 249.000,-

Aekingaweg 2

8426GN Appelscha

158 m2 / 2000 m2 / 5 kamers
€ 559.000,-