Aantal bezoekers online 24
Plaatsnaam
Straal
Prijsklasse vanaf
Prijsklasse tot

De Gear 26

8701LZ Bolsward

140 m2 / 289 m2 / 5 kamers
€ 285.000,-

Distelduin 334

9162SP Ballum

61 m2 / 409 m2 / 4 kamers
€ 369.000,-

Heereweg 546

8891HS Midsland

75 m2 / 4 kamers
€ 259.000,-

Jislumerdyk L 16

9111HC Burdaard

364 m2 /
€ 235.490,-

Zwarteweg A 38

9164LW Buren

163 m2 / 1400 m2 / 5 kamers
€ 1.480.000,-

Johannes Semsstraat 9

8921BJ Leeuwarden

€ 175.000,-

Swynswei F 2

9245HE Nij beets

334 m2 / 3395 m2 / 15 kamers
€ 425.000,-

Nieuwe Hoek 12

9005NA Wergea

154 m2 / 601 m2 / 6 kamers
€ 324.500,-

De Heistelling 6

8495NH Aldeboarn

144 m2 / 397 m2 / 4 kamers
€ 299.000,-

Hugo De Grootstraat 67

8862VB Harlingen

127 m2 / 239 m2 / 4 kamers
€ 249.000,-